AlışverişModa

Milano’da moda rüzgarları esti

Milano’da moda rüzgarları estiMilano Moda Haftası’nda önceki gün ünlü modacı Roberto Cavalli, ünlü markası Dolce Gabbana ve Versus’un yeni kreasyonları tanıtıldı.

Dünyaca ünlü Milano Moda Haftası, birbirinden yaratıcı modacıların tasarımlarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Önceki gün ünlü moda tasarımcısı Roberto Cavalli, ünlü giyim markası Dolce Gabbana ve Versus’un 2010-2011 sonbahar-kış koleksiyonlarının sergilendiği defileler büyük ilgi gördü.

Cavalli’nin leopar desenli ve bej renkli kıyafetlerinin ağırlıkta olduğu kreasyonunda mankenler de en az tasarımlar kadar dikkat çekti.

Dolce Gabbana’nın daha kadınsı çizgiler sergilediği Milano Moda Haftası’nda Versus da sıcak ve canlı tasarımlarıyla dikkat çekti.

Milano Moda Haftası nedeniyle verilen partide ise, ünlü güzeller Roberto Cavalli’yi, öpücük yağmuruna tuttu. Amerika’nın ünlü lezbiyen aktristi Linsay Lohan, gazetecilerin önünde Roberto Cavalli’nin dudaklarına ateşli öpücükler kondurdu.Arkasından Pixie Geldof ve Courtney Love Cavalli’yi dudaklarından öptü.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 86) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 73)
Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı