EğlenceYaşam

Moskova’da sıradışı Sevgililer Günü

moskova-sevgililer-gunuRusya’nın başkenti Moskova’da bir grup genç 14 Şubat Sevgililer Günü’nü birbirlerini boyayarak kutladı.

Moskova, Sevgililer Günü’nde ilginç bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Bir buz pateni sahasında toplanan genç çiftler, birbirlerini boyamak için piste çıktı. Üzerlerine beyaz tulumlar giyen çiftler, hem buz üzerinde değişik figürler sergiledi hem de poşetler içindeki boyalarla karşısındakini baştan aşağı boyadı. Farklı renklerde hazırlanan boyalar poşetlerin içine yerleştirilerek masalara konuldu. Gençler bu boyaları alarak birbirine fırlattı.

14 Şubat’ta sevgilerini renklendirenlerin boya savaşında, renkli görüntüler oluştu.

Sıradışı etkinliğe katılanlar sevgilerine renk kattı

Moskova’daki sıradışı etkinliğe katılan gençler, hem sevgilileriyle unutulmaz anlar yaşadıklarını hem de doyasıya eğlendiklerini söyledi. Etkinliğe katılanlardan Anna, “Gerçekten çok eğlenceli. Burada olmaktan çok keyif aldım” dedi.

Lena ise 14 Şubat’ı renklendirdiklerini ifade ederek, “Sevgimize renk kattık. Sıradışı bir etkinlik. Çok eğlendik, herkese tavsiye ederim” ifadesini kullandı. Arkadaşlarıyla bu etkinliğe katıldığını söyleyen Kseniya da çok mutlu olduğunu dile getirdi.

İnna ise “Erkek arkadaşımla buradayız. 14 Şubat’ı bu sene sıradışı bir şekilde kutlamak istedik ve buraya geldik. Çok eğlendik, stres attık, her şey çok güzel” diye konuştu.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı