FutbolGündemSpor

Şike iddianamesi okunmaya devam ediyor / Taraftar ve yöneticiler gelmedi

Şike iddianamesi okunmaya devam ediyor / Taraftar ve yöneticiler gelmedi… Tarihi şike davasında ikinci duruşma bu sabah başladı. İkinci duruşmada da şike iddianamesi okunuyor.

3 Temmuz 2011’de başlayan şike soruşturmasında dün başlayan davanın ikinci duruşması İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi’nin küçük salonunda görülüyor. Duruşmaya Aziz Yıldırım, Olgun Peker, Mecnun Odyakmaz, İlhan Ekşioğlu, Şekip Mosturoğlu ve Tamer Yelkovan’nın da aralarında 22 tutuklu sanık katılırken 5 tutuksuz sanık da duruşmada hazır bulundu. Saat 09.50’de başlayan duruşmada iddianamenin Olgun Peker ile ilgili bölümü okunmaya devam ediyor. Olgun Peker bölümü bitince Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkındaki iddialar okunacak.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, duruşmaya girerken izleyicilere el salladığı görüldü. Bu arada, duruşmaya izleyici katılımının düne göre az olduğu gözlendi. Dün tam kadro duruşmayı izlemeye gelen Fenerbahçe yönetimi bugünkü duruşmaya katılmazken Fenerbahçeli taraftarlar da Silivri’ye gelmedi.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı