ManşetTurizm

Sömestre turları için en gözde seçenekler

Sömestre turları için rezervasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. / Sömestre turları için farklı tatil seçenekleri

Tur şirketleri sömestre tatili için tur seçenekleri oluştururken, yakın tur seçenekleri olarak Avrupa; uzak tur seçenekleri olarak ise Finlandiya Lapland turu, Küba turu, Amerika Orlondo Walt Disney, Maldivler turu,Uzakdoğu turları mevcut. Özellikle kış mevsiminde yazı yaşamak isteyenler Maldivler, Phuket, Seyşeller, Bali gibi tropik destinasyonları tercih ediyor.

Sömestre turlarında son yılların parlayan yıldızları arasında ilk sırada Finlandiya Lapland yer alıyor. Tam bir kış tatili konseptiyle karşımıza çıkan Lanland turlarında aileler çocuklarıyla birlikte masalsı bir tatil yapıyorlar.

Sömestre turları arasında en ilgi çeken Lapland turunda çocuklar aileleri ile birlikte Noel Babanın evini, Ren Geyikleri, buzda balık avı, kuzey ışıkları, Huskyler ile Lapland sihrini yaşama fırsatı buluyorlar.

Sömestrede kayak yapmak isteyenler ise Avrupa başta olmak üzere yurtdışı kayak turlarına ilgi gösteriyorlar.

Yurtdışı kayak merkezlerinden Bulgaristan Bansko, İsviçre St Moritz, Fransa Courchevel, İtalya Sestriere, Slovenya Kranjska Gora, Avusturya Salzburg ve Balkanlar ‘da Joharina, Mavrovo, Kopoinik gibi kayak destinasyonları bu yıl revaçta. Özellikle Balkanlar’daki kayak merkezleri için vize gerekmediğinden Joharina, Mavrovo, Kopoinik gibi bölgeler vize ile zaman kaybetmek istemeyenler tarafından tercih ediliyor.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı