GündemManşetSon DakikaTürkiye

Son Dakika: Çağlayan adliyesinde intihar

İstanbul’daki Çağlayan adliye binasında kimliği henüz öğrenilemeyen erkek şahıs boşluğa atlayarak intihar etti. / Son Dakika…

İstanbul Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’nda 35 yaşındaki İbrahim Özkan adliyenin 7. katından aşağı atladı. Zemine düşen ve ağır yaralanan Özkan, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Şoför olarak çalışan Özkan’nın, ‘trafik güvenliğini tehlikeye sokmak’ suçundan 4 ay 5 gün ceza aldığı ve cezasının ertelendiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, 35 yaşındaki İbrahim Özkan duruşmalar devam ederken 7. kattan atladı. Adliyenin giriş katındaki avluya düşen İbrahim Özkan’nın öldüğü sanılarak üzerine gazete örtüldü. Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri, Özkan’nın yaşadığını belirledi. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Özkan, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

İntihara ilişkin açıklama yapan Başsavcık, İbrahim Özkan’nın 56. Asliye Ceza Mahkemesi’nde duruşması olduğunu ve ‘alkollü araç kullanmak ve trafik güvenliğini tehlikeye sokmak’ suçundan 4 ay 5 gün ceza aldığını ifade etti. Açıklamada, şoför olarak çalışan Özkan’nın başka bir suç kaydı bulunmadığı verilen cezanın da ertelediği ifade edildi.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı