AsyaEğlenceEtkinlikGündemManşet

Tayland ‘da Full Moon Party heyecanı

Dünyanın en büyük sahil partisi Tayland ‘da düzenleniyor. Yaz döneminin gelmesiyle birlikte Full Moon Party heyeceanı daha da artıyor.

Tayland’ın Koh Pha Ngan adasındaki Had Rin Nok plajında yapılan Full Moon Party ‘e Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok yerinden binlerce kişi katılıyor.

WTS Dünyanın En Büyük Beach Partisi ‘ne Götürüyor

Her ay Full Moon (dolunay) gecelerinde düzenli olarak Tayland’ın Koh Pha Ngan adasındaki Had Rin Nok plajında yapılan Full Moon Party’nin Türkiye’deki organizasyon ve düzenlenmesinde tek yetkili olan WTS, binlerce eğlence tutkununu Tayland ‘a götürüyor.

Full Moon Party organizasyonunun tarihçesi ise bir hayli ilginç. İlk olarak 1980’li yılların başında Vietnam Savaşı karşıtlarının oluşturduğu küçük bir grubun adayı ziyarete gelmesiyle başlayan Full Moon Party, daha sonraki yıllarda ABD ve Avrupalılardan oluşan savaş karşıtı insanların barış ve kardeşlik üzerine buluşmalara dönüştü. Yıllardır düzenlenen Full Moon Party, Tayland ‘ın bir simgesi haline geldi adeta. Her ay düzenlenen Full Moon Party ‘e bugün dünyanın dört bir yanından 10 ila 30 bin arasında kişi katılıyor.

Full Moon Party günlerinde Phangan Adası ‘nda techno, trance, goa, drum n’ bass, dub, reggae, house türü müzikler çalınırken, bütün gece parti alanlarında kendisini müziğe kaptırmış kalabalıkların yanı sıra sahil boyunca kurulan masalarda dolunay ışığının altında ya da yakılan sahil ateşlerinin başında sabahlayanları görmek mümkün.

Sadece Koh Phangan değil Koh Samui ‘de eğleniyor

Tayland ‘ın incisi olarak bilinen Koh Samui ‘de Full Moon Party günlerinde sahahlara kadar dolayısıya eğlenmek mümkün. Koh Phangan adasının tabi güzellikleri 10 dakika uzaklıktaki, kendisinden daha büyük olan Samui adası ile birleşiyor.

Sınırsız eğlence, içki ve yemek

Parti boyunca kurulan barlarda ve çevre restoranlarında, büfelerde ve açılan birçok stantta geleneksel Tay yemekleri dışında pizza, hamburger çeşitleri, salata ve çorba çeşitlerini ve içecekler bulmak mümkün. Full Moon Party organizasyonunu Türkiye’deki tek yetkili acentesi olan WTS düzenliyor.

KOH SAMUİ GECE HAYATI VE EĞLENCE HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı