ManşetSadece NationalTurk'deSeyahat

Tropik ada… Muhteşem doğa… Üç gece… Detaylara inanamayacaksınız

Türkiye’nin önde gelen turizm acentelerinden WTS Tur yine görülmemiş bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya ile dünyanın en popüler tropik adalarından Phuket’te 3 gece 99 dolara konaklamak mümkün…

“WTS’den seyahat severlere bir yenilik daha” başlığıyla duyurulan kampanyada her ay bir ünlü tropik adada “en avantajlı, görülmemiş fiyatlarla ve en iyi servis garantisiyle müthiş fırsatlar” sunuluyor.

Phuket’te 3 gece konaklama 99 dolar!

Uçak biletlerini mil puanlara yönelik kampanyada dünyanın en güzel tropik adalarının en iyi otellerinde üç gecelik sadece 99 dolardan başlayan fiyatlarla konaklama imkanı var.

WTS’den kampanyanın detaylarına ilişkin yapılan açıklamada “Şubat Ayında Uzakdoğunun en büyük ve hareketli Adası Phuket’te 3 geceden başlayan istediğiniz kadar geceye uzanabilen hem de 3 gecesi 99 dolardan başlayan fiyatlarla tatil imkanı. Mart Ayında ise egzotik ada Bali’de 5 yıldızlı Ayodya Resort Hotelde kahvaltılar dahil olarak en avantajlı fiyatlara özel fırsatlar” ifadeleri yer alıyor.

Doğa harikası Maldivler, Seyşeller…

Kampanya dahilinde ayrıca Hint okyanusunun en güzel popüler adası Seyşeller ile dünyanın balayı merkezi Maldivler’de de görülmemiş fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Seyahat severlerin büyük ilgi göstermesi beklenen kampanyada fiyatlar Seyşeller’de 249 euro, Maldivler’de ise 299 dolardan başlıyor.

249 euroya muhteşem Mauritius’da tam pansiyon!

WTS’nin sunduğu kampanyanın en dikkat çeken destinasyonu ise Mauritius. Turizmin en yoğun aylarından Haziran’da Mauritius adasının en güzel otellerinde hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemeği dahil 3 gecelik konaklama 249 euro gibi iddialı bir fiyattan başlıyor.

WTS’nin müthiş kampanyasının detayları için tıklayın
Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı