EğlenceMedyaNationalTurkYaşam

Yarın Venüs- Jüpiter kavuşumunu izleyebilirsiniz

venüs-jüpiter-kavusumuYarın sabah erken uyanabilir “iyicil gezegenler” Venüs ile Jüpiter kavuşumunu izleyebilirsiniz.

Saatlerinizi güneş doğumunun bir saat öncesine kurun ve “iyicil gezegenler” Venüs ve Jüpiter’in kavuşumunu izleyin. Venüs paylaşım, ilişki, değerler ve uyumu temsil ederken Jüpiter inançları, büyümeyi, genişlemeyi temsil eder. Bu iki gezegenin kavuşumunu izlemek için 18 Ağustos sabahı gün doğumundan önce kuzeydoğu ufkunu izlemeniz yeterli. Çıplak gözle izleyebileceğiniz bu muhteşem gökyüzü olayının, şehir ışıkları altında bile çıplak gözle görüleceği belirtiliyor.

15 Ağustos gününden itibaren birbirlerine yaptıkları açının yaklaştığı Venüs ve Jüpiter, gökyüzünde kavuşum halinde görülmeye başladı. Aslında iki günden beri etkili olan bu transit açı 7 derece Aslan burcunda 18 Ağustos’ta kesinleşiyor. Gökyüzünün en parlak birinci (Venüs) ve ikinci (Jüpiter) gezegenlerinin bu kavuşumu 2014 yılının en etkili ve olumlu açılarından biri. Bu açıya şahit olmak için tek yapılması gereken gün doğumundan bir saat öncesine kadar gökyüzünün doğu ufkunu izlemek. 27 Ağustos’a kadar etkisini hissedeceğimiz bu gökyüzü olayının astrolojik olarak ifadesi de oldukça olumlu.

Venüs- Jüpiter kavuşumu hayatlarımıza neler getiriyor?

Gökyüzünün iki iyicil gezegeni Venüs ve Jüpiter’in kavuşumu hayatlarımızda pek çok olumlu gelişmeyi destekleyecek. İlişkiler, ortaklıklar, finansal konular, aşk ve sosyal hayata karşı bakış açımızı daha olumlu hale getiren, Aslan burcunda olmasının etkisiyle kendine güveni artıran bir gökyüzü olayı Venüs- Jüpiter kavuşumu. Etkisini ay boyunca hissedeceğiniz bu kavuşum ile ne istediğimizi daha fazla bileceğiz ve çaba sarf etmeden odaklandığımız konuda büyüme ve yenilenme yaşadığımızı fark edeceğiz. Finansal konulardan, sanatsal aktivitelere kadar hayatlarımızın pek çok alanını etkileyecek olan bu gelişme etkisini belirgin şekilde ilişkiler üzerinde gösterecek ve olumlu kullandığımız sürece yaşamımıza kattıklarımızın iyimser, uyumlu ve uzun vadeli olacağını göreceğiz.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı