Tavsiye

Zazie’de zengin Fransız şarapları menüsü

Harika pizzaları başta olmak üzere seçkin menüsüyle dikkat çeken Zazie, şimdi de Fransız şarapları menüsü ile öne çıkıyor.

Pizzaları ve dünya mutfağından sunduğu tatların yanı sıra şarap menüsü ile de öne çıkan Zazie’de, “Dünyanın Şarabı” ayları, üzüm bağlarıyla ünlü Fransa ile devam ediyor. Mayıs ayı boyunca Zazie’de, şarap denilince ilk akla gelen Fransız şarapları özel fiyatlarla sunulacak.

1-31 Mayıs tarihleri arasında Zazie’de şarap tutkunlarının vazgeçilmez tercihi dünyaca ünlü Fransız şaraplarından;
– beyaz şarap olarak La Poule Blanche ve D. Gassac Chardonnay,
– rose olarak Le Poussin Rose,
– kırmızı şarap olarak La Coq Rouge ve Chateau Bellegrave Medoc Cru Bourgeois’yi ister kadeh ister şişe ile tadabilirsiniz.

Seçilen Fransız şarapları için Zazie’nin lezzet önerileri arasında; beyaz şaraplarla Levrek İstanbul, rose şarapla Shanghai Prawns, kırmızı şaraplarla ise Robespierre bulunuyor.

Zazie Anneler gününü de unutmadı

Zazie’den Anneler Günü’ne özel bir sürpriz: Anneler Gününde annenizle keyifli bir kutlama yapmak isterseniz, yemeğinizin yanında annenize seçeceği bir kadeh Fransız şarabı Zazie’nin ikramı.

İstanbul’un en iyisi olmaya aday harika pizzaları ve İtalyan mutfağı ile ön plana çıkan Zazie geçen sene Time Out’un en iyi restaurant ödülünü almıştı.

Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Son Dakika Haberleri
Kapalı