FutbolGündemManşetPolitikaSon DakikaTürkiye

MHP’de milletvekili aday listesi açıklandı

Kadınlar Günü Turları

MHP

MHP’de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı. Başkanlık Divanı üyelerinin tamamı listede yer aldı.

Listeye göre, MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli memleketi Osmaniye’den birinci sıradan aday oldu. MHP adına Geçici Bakanlar Kurulu’na giren ve Başbakan Yardımcısı olan Yıldırım Tuğrul Türkeş ile eski TBMM Başkanvekili İstanbul Milletvekili Meral Akşener, MHP’nin 1 Kasım Genel Seçimi milletvekili aday listesine giremedi. Türkeş, MHP’nin listesini açıklamasının ardından partiden istifa ettiğine dair 16 Eylül tarihli yazıyı medya ile paylaştı.

7 Haziran’da yapılan genel seçimde İstanbul milletvekili olan ancak 1 Kasım Genel Seçimi için adaylık başvurusunda bulunmayan eski bakanlardan Murat Başesgioğlu da beklendiği gibi listede yer almadı.

-Türkeş’in yerine Haberal-

MHP’nin aday listesine göre, 7 Haziran’da milletvekili olan 80 kişiden 72’si yerini korudu. MHP’de Ankara 1. bölge 3. sıradan milletvekili seçilen Mustafa Erdem de liste dışı kalan milletvekilleri arasında bulunuyor. Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş’in de aday gösterilmemesi üzerine, daha önce 4. sıradan aday olan ancak seçilemeyen Erkan Haberal ise bu kez Ankara 1. bölge 2. sıradan aday gösterildi.

Öte yandan, Aydın’da Ali Uzunırmak, Hatay’da Şefik Çirkin, Karabük’te Durmuş Yalçın, Manisa’da Zeynel Balkız liste dışı kalan isimler arasında bulunuyor.

Aydın milletvekili Uzunırmak yerine listeye psikolojik danışmanlık yapan Deniz Depboylu girerken, Hatay milletvekili Çirkin’in yerine birinci sıradan Mehmet Necmettin Ahrazoğlu aday gösterildi.

Manisa’da ikinci sıradan milletvekili seçilen Balkız’ın yerine Osman Oktay, Karabük milletvekili Durmuş Yalçın’ın yerine de Adem Kar’a yer verildi.

Ayrıca, Ekmeleddin İhsanoğlu yine İstanbul’dan, eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz da yine Uşak’tan aday gösterildi.

-Başkanlık Divanının tamamı listede

MHP Başkanlık Divanı’nda yer alan genel başkan yardımcıları, genel sekreter ve genel sekreter yardımcılarının tamamı milletvekili aday listesinde yer alıyor. 7 Haziran seçiminde aday gösterilmeyen Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu, bu kez Ankara 1. bölge 3. sıradan aday gösterildi.

Geçici Bakanlar Kurulu’nda bakanlık teklifi götürülmesinin ardından Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu ise yeniden İzmir 2. bölge 1. sıradan aday yapıldı.

Listeye göre, Şefkat Çetin Ankara 1. bölge 1. sıra, Atila Kaya İstanbul 3. bölge 1. sıra, Celal Adan İstanbul 2. bölge 2. sıra, Semih Yalçın İstanbul 1. bölge 1. sıra, Emin Haluk Ayhan Denizli 1. sıra, Mevlüt Karakaya Adana 1. sıra, Oktay Öztürk Mersin 1. sıra, Sadir Durmaz Yozgat 1. sıra, Ruhsar Demirel Eskişehir 1. sıra, Zühal Topçu Ankara 1. bölge 1. sıra, İsmet Büyükataman Bursa 1. sıra, Mustafa Kalaycı Konya 1. sıradan listeye girdi.

-Hakkari adayı emekli astsubay

Listeye göre, Osmaniye’de Bahçeli’nin ardından 2. sırada Ruhi Ersoy yer alırken Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Zeki Çakan Zonguldak 1. sıradan yeniden aday gösterildi.

Eski diplomat ve milletvekili Gündüz Aktan’ın oğlu Uygar Suphi Aktan, 7 Haziran’da İstanbul’dan milletvekili seçilmişti. Aktan, yeniden İstanbul 1. bölge 3. sırada yer buldu.

Hakkari’den aday gösterilen Bahçeli’nin fotoğrafçısı Mehmet Ayhan Günaydın’ın yerine 1. sıradan emekli astsubay Mıktat Kırmıt aday oldu.

Şırnak’ın 1. sıra adayı iş adamı Hakim Zeyrek, 2. sıra adayı ise korucubaşı Yasin Benek oldu. Iğdır’dan da öğretim üyesi Yakup Kumtepe ile iş adamı Muharrem Çeçen aday gösterildi.

Daha önce İstanbul 2. bölge 6. sıradan aday olan MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan, bu kez İstanbul 2. bölge 4. sıradan aday gösterildi.

Trafik kazasında vefat eden eski bakanlardan Adnan Kahveci’nin oğlu Cihan Kahveci, 7 Haziran seçimleri için İstanbul 1. bölge 8. sıradan olmuştu ancak bu kez listede yer almadı.

Bir önceki genel seçimde Tunceli 1. sıradan aday olan Eski Tunceli İl Jandarma Alay Komutanı emekli Albay Namık Dursun, bu kez listeye giremedi.

Öte yandan MHP’den milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunan Abdullah Çatlı’nın kızı Gökçen Çatlı, 1 Kasım’da yapılacak genel seçimlerde liste dışı kaldı.

– Adaylardan 73’ü kadın

MHP’nin listesine göre, parti tarafından milletvekili adayı gösterilenlerden 384’ü üniversite, 106’sı lise ve 13’ü ortaokul mezunu.

Genel seçimler için alanlara çıkacak ve vatandaştan oy isteyecek MHP milletvekili adaylarının 69’u iş adamı/iş kadını, 50’si mühendis, 59’u avukat, 31’i doktor ve 22’si ise öğretim üyesi, 6’sı gazeteci.

7 Haziran seçimlerinde MHP 61 kadın aday gösteren MHP, 1 Kasım seçimlerinde 73 kadın aday ile alanlara inecek.

Buna göre, YSK’ya sunulacak listede, illere göre şu isimler bulunacak:

İstanbul 1. Bölge:

1- Edip Semih Yalçın

2- İzzet Ulvi Yönter

3- Uygar Suphi Aktan

4- Ahmet Turgut

5- Sabri Şenel

6- Ekrem Düzgün

7- Umur Arıkan

8- Elif Gonca Akdeniz

9- Dursun Çolak

10- Ömer Faruk Ekşi

11- Alper Kaan Boran

12- Şevket Talha Apuhan

13- Cihan Tufan

14- Başar Ünal

15- Arif Tevetoğlu

16- Leman Süheyla Soylu

17- Aydın İşkur

18- Dilek Kiraz Beniz

19- Korkut Kutluata

20- Salih Balak

21- Aslı Ergün

22- Cemal Acar

23- Kamer Kemal Özşık

24- Mustafa Yalnız

25- Yaşar Kapucu

26- Hülya Azimli

27- Ünal Kaya

28- Kenan Cem Tokay

29- Emine Saadet Karlıbel

30- Banu Dağdeviren

31- Bilal Sarıyar

İstanbul 2. Bölge

1- Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu

2- Celal Adan

3- Mehmet Kılıç

4- Mehmet Aslan

5- Özcan Pehlivanlıoğlu

6- Feti Yıldız

7- Ali Derindağ

8- Başbuğ Pınarbaşı

9- Hakan Özbay

10- Füsun Kayan Ardamar

11- Muhammed Emin Özkurt

12- Gülru Vardar

13- Tuğba Turgan

14- Gürkan Teoman

15- Zehra Aylin Alemdar

16- Ömer Ökten

17- Ender Öztürk

18- Metin Kılıç

19- Rıza Erol

20- Sevgi Vardarlı İnal

21- Alaaddin Uludağ

22- Harun Yılmaz

23- Rağıp Ari

24- Mustafa Yılmaz

25- Uğur Aras

26- Selçuk Şişman

İstanbul 3. Bölge

1- Atila Kaya

2- İsmail Faruk Aksu

3- Arzu Erdem

4- Fuat Çakıroğlu

5- Mehmet Müftüoğlu

6- Erdem Karakoç

7- Hayati Arkaz

8- Celal Karapınar

9- Ayşe Bıçak

10- Ahmet Savaş Çolak

11- Didem Karataş

12- Bahattin Şengül

13- Serdar Öktem

14- Halit Tuna

15- Merrin Hasipoğlu

16- Ekrem Sarısoy

17- Ali Karadeniz

18- Çetin Şamiloğlu

19- Muammer Recep Çeliktaş

20- Mesut Yıldırım

21- Fazlı Yurdabak

22- Akın Aydın

23- Metin Karayazı

24- Bünyamin Çiftçi

25- Osman Nuri Toraman

26- Serap Funda Akyıldız

27- Uygar Oran Öztürk

28- Yakup Görenç

29- Orhan Can

30- Ahmet Murat Arpacı

31- Bekir Sıtkı Karausta

Ankara 1. Bölge

1- Zühal Topçu

2- Erkan Bülent Haberal

3- Mustafa Hidayet Vahapoğlu

4- Alper Çağrı Yılmaz

5- Sultan Gündüz

6- Ayşe Sibel Ersoy

7- Osman Topal

8- Aytaç Özel

9- Nuri Sertaç Güler

10- Esin Gürel

11- Hakan Doğru

12- Vahiddin Atabey Özdemir

13- Zuhal Babaözü

14- Mehmet Çağrı Tamur

15- İbrahim Kuş

16- Hediye Buket Gültekin

17- İlkay Uyar Kaba

18- Bayram Menekşe

Ankara 2. Bölge

1- Şefkat Çetin

2- Mustafa Mit

3- Yaşar Yıldırım

4- Ender Ethem Atay

5- Alparslan Sucu

6- Necmettin Karakuş

7- Tuncay Tekay

8- Rubil Gökdemir

9- İsmail Erçelebi

10- İbrahim Doğan

11- Oğuzhan Kara

12- Musa Ayan

13- Mehmet Yiğit

14- Zeki Durmaz

İzmir 1. Bölge

1- Oktay Vural

2- Senem Kılıç

3- Aslan Savaşan

4- Selahattin Şahin

5- Halit Dalgıç

6- Naci Düz

7- Fikri Atılbaz

8- Hüsnü Gürhan Seçkiner

9- Kutlay Önder

10- İsmail Kurt

11- Nimet Uygar

12- Suat Oğuz

13- İshak Gündüz

İzmir 2. Bölge

1- Ahmet Kenan Tanrıkulu

2- Sueda Neslihan Çelik

3- Murat Koç

4- Yalçın Koçyiğit

5- Hatice Bölük

6- Ahmet Fatih Okuroğlu

7- Recep Akan

8- Taşkın Işık

9- İsmail Balkan

10- Rahime Dönmez

11- Serdar Mersin

12- Suavi Tuncay

13- Mustafa Çintaş

Adana

1- Mevlüt Karakaya

2- Muharrem Varlı

3- Seyfettin Yılmaz

4- Cahit Öztok

5- Sinan Gül

6- Adem Gündoğan

7- Mehmet Ali Arslan

8- İsa Ayanoğlu

9- İbrahim Sezer

10- Neslihan Uzun

11- Ayla Emrahoğlu

12- Hüseyin Yıldırım

13- Hatice Yüce

14- Ersen Tüzener

Adıyaman

1- Mehmet Canpolat

2- Bekir Çiçek

3- Hüseyin Tarık Arda

4- Rifat Erdem

5- Hayriye Kuştepe

Afyonkarahisar

1- Mehmet Parsak

2- Kemalettin Yılmaz

3- Selcen Karaer

4- Uygur Temizer

5- Ertuğrul Sevim

Ağrı

1- Mustafa Örü

2- Coşkun Aytekin

3- Hıdır Çalpan

4- Bekir Özmutlu

Amasya

1- Mehmet Sarı

2- Gülseren Ertopçu

3- Hüseyin Saka

Antalya

1- Mehmet Günal

2- Ahmet Selim Yurdakul

3- Tarkan Akıllı

4- Cafer Uyar

5- Güray Parlak

6- Cengizhan Gököz

7- Neşe Gül

8- Mehmet Cüneyt Güzel

9- Turgut Bucak

10- Meryem Aydoğan

11- Servet Ersoy

12- Soner İnal

13- Hafize Nursen Aktaş

14- Özcan Kadıoğlu

Artvin

1- Muhammed Altunal

2- Nedim Özer

Aydın

1- Deniz Depboylu

2- Mehmet Beliğ Azbazdar

3- Hilmi Bolatoğlu

4- Musa İlhan

5- Hüsniye Kozan

6- Ahmet Özhan

7- Aydemir Durmuş

Balıkesir

1- İsmail Ok

2- Recep Çetin

3- Bülent Başaran

4- Kamil Gültekin Öztürk

5- Mehmet İsmail Sakaroğlu

6- Zakir Yılmaz

7- Atilla Turhan

8- Hadi Selimoğlu

Bilecik

1- Ahmet Murat Köftecioğlu

2- Ahmet İşlek

Bingöl

1- Osman Beyaztaş

2- Rağıp Tümen

3- İbrahim Baran

Bitlis

1- Gökçe Zencir

2- Faik Er

3- Murat Açar

Bolu

1- Şükrü Gülez

2- Mihriban Yerlikaya

3- Metin Apaydın

Burdur

1- Alparslan Ahmet Dursun

2- Yılmaz Tunç

3- Hasar Uçar

Bursa

1- İsmet Büyükataman

2- Kadir Koçdemir

3- Tevfik Topçu

4- Fevzi Zırhlıoğlu

5- Hasan Toktaş

6- Ali Hayri Ozan

7- Mehmet Ali Adak

8- Gülten Kavut Sürücü

9- Hatice Deniz

10- Timur Özdemir

11- Sibel Özbudak

12- Sinan Bozkurt

13- Engin Er

14- Yusuf Güney

15- İnanç Bilgi Çakın

16- Mehmet Yılmaz

17- Muhammed Cihangir Kalkancı

18- Altan Özakın

Çanakkale

1- İbrahim Kürşat Tuna

2- Hatice Korkmaz

3- Mustafa Doğan

4- Mehmet Vehbi Tayyar

Çankırı

1- Kadir Şekerci

2- Hüseyin Yakar

Çorum

1- Vahit Doğan

2- Aybüke Topçubaşı Ekici

3- Ercan Daşdan

4- Ahmet Anak

Denizli

1- Emin Haluk Ayhan

2- Cafer Birtürk

3- Mehmet Uz

4- Mustafa Çırak

5- Halil Öztürk

6- Yurdahan Özhan

7- Efe Şahin

Diyarbakır

1- Mehmet Teyar Karakoç

2- Ayşe Önen

3- Fevzi Yiğitkan

4- Ahmet Kaya

5- Recep Donat

6- Ömer Bozkaya

7- Şeyhmus Bilici

8- Mehmet İçli

9- Celalettin Yaylak

10- Kadir Yorulmaz

11- Saim Kayaalp

Edirne

1- Gürsel Şimşek

2- Hüseyin Ülker

3- Nehir Çakır

Elazığ

1- Yavuz Temizer

2- Mesut Aksan

3- Mehmet Karaca

4- Bedri Bora Ertem

Erzincan

1- Hüseyin Seçer

2- Ahmet Kaya

Erzurum

1- Kamil Aydın

2- Ertürk Çimen

3- Zekai Kaya

4- Cezmi Polat

5- Gökhan Arslan

6- Seyfullah Hızarcı

Eskişehir

1- Ruhsar Demirel

2- Metin Nurullah Sazak

3- Şenel Altun

4- Ahmet Muhammed Hızlan

5- Kezban Akkaya

6- Timur Faruk Yatmaz

Gaziantep

1- Ümit Özdağ

2- Ertuğrul Tolga Orhan

3- Fevzi Koçoğlu

4- Mehmet Ejder Demir

5- Seyit Çapan

6- Mezine Sırakaya

7- Oğuzhan Şahin

8- Serdar Önel

9- Menderes Şahin

10- Halil Beyazay

11- Onur Önsel

12- Adem Kolsuz

Giresun

1- Orhan Erzurum

2- Yusuf Veziroğlu

3- Bora Kılıç

4- Yaşar İlbaş

Gümüşhane

1- Mustafa Canlı

2- Kamil Kılıç

Hakkari

1- Mıktat Kırmıt

2- Barış Cengizbay

3- Fatih Sökmen

Hatay

1- Mehmet Necmettin Ahrazoğlu

2- İbrahim Gül

3- Mehmet Akif Terzi

4- Adnan Akdaş

5- Adnan Açıkel

6- Mustafa Özçelik

7- Ferhat Küçükler

8- İlknur Tuna

9- Kamil Akdoğan

10- Serhat Tabanca

Isparta

1- Nuri Okutan

2- Ahmet Ziya Nuhoğlu

3- İbrahim Yıldırım

4- Hakan Demirtaş

Mersin

1- Oktay Öztürk

2- Baki Şimşek

3- Ali Öz

4- Ali Yücelen

5- Duran Kara

6- Mehmet Ali Gökmen

7- Ali Rıza Bozkurt

8- Hüseyin Ateş

9- Özgür Özcan

10- Mustafa Kunt

11- Hayal Funda Önder

Kars

1- Erkan Koçali

2- Tuncay Aydın

3- Murat Sağlam

Kastamonu

1- Emin Çınar

2- Cihan Çetin

3- Sevda Saydam İrgin

Kayseri

1- Yusuf Halaçoğlu

2- Ali Kilci

3- Süleyman Korkmaz

4- Kamil Karamete

5- Mehmet Özmen

6- Mehmet Göçmen

7- Ercan Avcı

8- Salih Güdelek

9- Ezgi Tipi

Kırklareli

1- Selçuk Yılmaz

2- Hüsnü Cumalı

3- Oktay Kahve

Kırşehir

1- Cemil Yıldırım Türk

2- Eftal Avşar

Kocaeli

1- Saffet Sancaklı

2- Lütfü Türkkan

3- Ahmet Yeşil

4- Arif Gülen

5- Serdar Kaman

6- Musa Coşkun

7- Dijle Akın

8- Osman Beniz

9- Kürşat Sönmez

10- Derya Çavdar

11- İsmail Okumuş

Konya

1- Mustafa Kalaycı

2- Mustafa Sait Gönen

3- Hüseyin Oprukçu

4- Sevil Sargın

5- Bulduk Özdemir

6- Faruk Sonkaya

7- Halil Ayhan

8- Pınar Günseven Gülsoy

9- Osman Nuri Atçeken

10- Temmuz Şemin

11 – Şükrü Portakal

12 – Ahmet Yücel

13 – Altan Altıok

14 – Abdullah Yıldırım

Kütahya

1- Alim Işık

2- Agah Lütfü Bilen

3- Osman Ertürk

4- Buket Güngör

Malatya

1- Fikret Şinasi Kazancıoğlu

2- Hakan Yılmaz

3- Güzin Koçak

4- Hakan Kalkan

5- Serdar Yıldız

6- Mehmet Ali Özpolat

Manisa

1- Erkan Akçay

2- Osman Oktay

3- Mehmet Memiş

4- Engin Kabadağ

5- İhsan Temel

6- Cemal Murat Erim

7- Mustafa Uncu

8- Seval Başkesen

9- Erkan Öztürk

Kahramanmaraş

1- Fahrettin Oğuz Tor

2- Sefer Aycan

3- Zekeriya Öztürk

4- Şule Arıkan

5- Mustafa Bastırmacı

6- Neslihan Koca Nergiz

7- Mustafa Bölükbaşı

8- Ayşe Aras

Mardin

1- Behlül Murat Maral

2- Fehmi Yılmaz

3- Muhammed Yüzer

4- Cengiz Çetinöz

5- Faysal Bedir

6- Mehmet Salih Karaaslan

Muğla

1- Mehmet Erdoğan

2- Asım Başaran

3- Hacı Çelik

4- Nuri Öztürk

5- Nazmi Eyibilir

6- Uğur Salih Eroğlu

Muş

1- Tarkan Dede

2- Adnan Subaşı

3- Önder Özdemir

Nevşehir

1- Mehmet Varol

2- Sait Yüksel

3- Hüseyin Ödemiş

Niğde

1- Vedat Bayram

2- Ahmet Özbek

3- Gökhan Budak

Ordu

1- Onur Şahin

2- Ahmet Fidan

3- Taner Arslan

4- Davut Şahin

5- Ömer Baş

Rize

1- Osman Cem Kazmaz

2- Güldane Pınar

3- Süheyla Selimoğlu

Sakarya

1- Zihni Açba

2- Ali Rıza Acartürk

3- İsmail Kamil Doğancı

4- Ahmet Pehlivan

5- Melikşah Budak

6- Metin Güneş

7- Türker Ergül

Samsun

1- Erhan Usta

2- Hüseyin Edis

3- Yücel Şahin

4- İbrahim Yılmaz

5- Ayhan Cengiz

6- Suat Ortahisar

7- Dilek Kiraz Deniz

8- Yakup Akın

9- Mine Kaya

Siirt

1- Abdullah Bayram

2- Erhan Özgen

3- Hakan Yakışan

Sinop

1- Adem Çilek

2- Leyla Bilgili

Sivas

1- Celal Dağgez

2- Oğuz Özdemir

3- Ahmet Üstündağ

4- Uğur Kurugöllü

5- Ozan Ercan

Tekirdağ

1- Bülent Belen

2- Hakan Özgül

3- Muhammer Varol

4- İsmet Fıçıcı

5- Ergün Vardar

6- Tunus Tuğu

Tokat

1- Abdurrahman Başkan

2- Murat Polat

3- Mustafa Afşin Ünverdi

4- Ayhan Özçelik

5- Ömer Semih Saraçoğlu

Trabzon

1- Koray Aydın

2- Yavuz Aydın

3- Hüseyin Örs

4- Hasan Suiçmez

5- İlyas Eroğlu

6- Gülen Demir

Tunceli

1- Hıdır Budak

2- Emre Denizbilgini

Şanlıurfa

1- İbrahim Özyavuz

2- Mahmut İren

3- Mehmet Emin Dindaroğlu

4- Muhammet Emin Mısır

5- İbrahim Mel

6- Yalçın Yalçınkaya

7- Meryem Bağmancı

8- Fadıl Çoban

9- Can Halil Çizmecioğlu

10- Mehmet Can Yılmaz

11- Güngör Ödemiş Çarkıcı

12- Aydın Akalın

Uşak

1- Durmuş Yılmaz

2- Gökhan Özoğul

3- Oğuz Çakmak

Van

1 – Gültekin Çavuşoğlu

2 – Yavuz Selim Camuşcu

3 – Hurşit Canlı

4 – Leyla Göçgen

5 – Narin Arıöz

6 – Şuayip Ata

7 – Gültekin Gül

8 – Tevfik Saçmacı

Yozgat

1 – Sadir Durmaz

2 – Mehmet Ali Çakır

3 – Yunus Yılmaz

4 – Orhan Yüksel

Zonguldak

1- Zeki Çakan

2 – Yavuz Erkmen

3 – Ahmet Emre Bayramoğlu

4 – İlyas Altun

5 – Burhan Temel Çınar

Aksaray

1- Turan Yaldır

2 – Nilgün Tosun

3 – Ayşe Deniz Ay

Bayburt

1- Karabey Kadri Karaoğlu

2- Hidayet Yılmaztürk

Karaman

1- Ali Gürel

2- Mehmet Ural

Kırıkkale

1- Seyit Ahmet Göçer

2- Tacettin Silsüpür

3- Abdullah Peköz

Batman

1- Cemil Güzel

2- İrfan Gündüz

3- Turan Aytek Önalp

4- Ömer Kervan

Şırnak

1 – Hakim Zeyrek

2- Yasin Benek

3- Şahin Sazak

4- Bülent Bora Baltacı

Bartın

1- Aynur Yıldırım

2- Tuncay Maden

Ardahan

1- Osman Nuri Yıldız

2- Gökhan Ağdemir

Iğdır

1- Yakup Kumtepe

2- Muharrem Çeçen

Yalova

1- Hatice Beştaş

2- Ali Oğuz Berberoğlu

Karabük

1- Adem Kar

2- Osman Aydın

Kilis

1- Mustafa Yün

2- Mehmet Özaytürk

Osmaniye

1- Devlet Bahçeli

2- Ruhi Ersoy

3- Adnan Sarıdoğan

4- Ahmet Canlı

Düzce

1- Osman Çakmak

2- Bahri Temeltaş

3- Celal Kasapoğlu

8 Mart Kadınlar Günü Turları

NationalTurk

NationalTurk Haber Merkezi, En Son Haberleri Gündemi, Spor Haberlerini, Ekonomi, Seyahat, Magazin, Politika ve Son Dakika Haberlerini en doğru ve objektif şekilde size ulaştırır.NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Maldivler Turu
Başa dön tuşu