FutbolSpor

Beşiktaş ve Trabzonspor’un rakipleri belli oldu

uefa avrupa ligi

UEFA Avrupa Ligi play-off turlarında Beşiktaş ve Trabzonspor’un rakipleri belli oldu.  Beşiktaş Norveç ekibi Tromsö ile, Trabzonspor ise Arnavıtluk’tan Kukesi ile karşılaşacak.

İsviçre’nin Nyon kentinde düzenlenen kura çekimine 1. Grup’tan seri başı olarak katılan Beşiktaş, Norveç ekibi Tromsö ile, 5. Grup’tan katılan diğer seri başı Trabzonspor ise Arnavutluk’tan Kukesi takımıyla eşleşti.

Siyah beyazlı ekip, ilk maçını 22 Ağustos’ta deplasmanda, ikincisini 29 Ağustos’ta evinde oynayacak. Bordo mavili ekip ise ilk maçını 22 Ağustos’ta Avni Aker’de, ikincisine 29 Ağustos’ta deplasmanda çıkacak.

UEFA Avrupa Ligi’nde üst tura çıkan takımların kura çekimi ise 30 Ağustos’ta Monaco’da düzenlenecek.

Eşleşmeler, şu şekilde gerçekleşti :

Kuban Krasnodar (Rusya) – Feyenoord (Hollanda)

Zulte Waregem (Belçika) – APOEL (Güney Kıbrıs Rum Kesimi)

Rapid Wien (Avusturya) – Dila Gori (Gürcistan)

Tromsö (Norveç) – Beşiktaş (Türkiye)

Pandurii (Romanya) – Braga (Portekiz)

Swansea City (İngiltere) – Petrolul Ploieşti (Romanya)

Apollon Limassol (Güney Kıbrıs Rum Kesimi) – Nice (Fransa)

Atromitos (Yunanistan) – AZ Alkmaar (Hollanda)

Aktobe (Kazakistan) – Dinamo Kiev (Ukrayna)

Hafnarfjördur (İzlanda) – Genk (Belçika)

Elfsborg (İsveç) – Nordsjaelland (Danimarka)

Sląsk Wroclaw (Polonya) – Sevilla (İspanya)

Salzburg (Avusturya) – VMFD Zalgiris (Litvanya)

Karabağ (Azerbaycan) – Eintracht Frankfurt (Almanya)

Minsk (Belarus) – Standard Liege (Belçika)

Jablonec (Çek Cumhuriyeti) – Real Betis (İspanya)

HNK Rijeka (Hırvatistan) – Stuttgart (Almanya)

Chornomorets Odesa (Ukrayna) – KF Skënderbeu (Arnavutluk)

Maccabi Tel-Aviv (İsrail) – PAOK (Yunanistan)

St. Gallen (İsviçre) – Spartak Moskova (Rusya)

Molde (Norveç) – Rubin Kazan (Rusya)

Vojvodina (Sırbistan) – Sheriff Tiraspol (Moldova)

Trabzonspor (Türkiye) – Kukesi (Arnavutluk)

Esbjerg (Danimarka) – Saint-Etienne (Fransa)

Grasshopper (İsviçre) – Fiorentina (İtalya)

Maccabi Haifa (İsrail) – Astra (Romanya)

Udinese (İtalya) -Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)

Dinamo Tiflis (Gürcistan) – Tottenham Hotspur FC (İngiltere)

Estoril Praia (Portekiz) – Pasching (Avusturya)

Nomme Kalju (Estonya) – Dnipro Dnipropetrovsk (Ukrayna)

Partizan (Sırbistan) – Thun (İsviçre)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu