Yaşam

Trabzon Maçka’da Cinayet!

Trabzon Maçka cinayet ile sarsıldı. Muzaffer Çakmak isimli şahıs Maçka'da çalıştığı turistik tesiste 3 kişi tarafından öldürüldü.

Trabzon yerel gazetelerinde yer alan haberlere göre Trabzon’un Maçka ilçesine bağlı Hamsiköy mevkiindeki bir turistik işletmede olay dün gece saatlerinde meydana geldi. Muzaffer Çakmak isimli çalışan 3 kişi tarafından vurularak cinayete kurban gitti.

Muzaffer Çakmak’ın hayatını kaybettiği olayla ilgili 3 kişi jandarma tarafından gözaltına alındı.

İddialara göre olay dün gece saatlerinde yaşandı. Turistik işletmeye giden üç kişi Muzaffer Çakmak isimli şahsı takip etmeye başladı. Çakmak’ın yalnız olduğu sırada mekana giren 3 kişi şahsa kurşun yağdırdı.

Vücuduna 7 kurşun isabet eden Muzaffer Çakmak olay yerine çağrılan ambulansla Maçka Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen Çakmak kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi.

Olay yerinden kaçan 3 kişi jandarmanın takibi sonucu yakalandı. Gözaltına alınan zanlıların konuşmadığı bildirildi.

Cinayete kurban giden Muzaffer Çakmak’ın çalışma arkadaşları kimseyle husumeti olmadığını çok sakin ve düzgün bir insan olduğunu ifade etti.

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı
Başa dön tuşu