FutbolSpor

Beşiktaş’ta Koronavirüs Vakası! Hangi Futbolcu?

Beşiktaşlı bir futbolcuda koronavirüs tespit edildiği duyuruldu. Bu futbolcunun kim olduğu ise merak konusu.

Sevgililer Günü Turları

Koronavirüs salgını futbolu etkilemeye devam ederken Beşiktaş’ta bir futbolcu ve bir çalışanın koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı açıklandı.

Siyah beyazlı kulübün internet sitesinde Sağlık Ekibi Danışmanı Dr. Tekin Kerem Ülkü tarafından yapılan yazılı açıklamada 8 Mayıs Cuma günü BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde, tüm futbolcular, teknik heyet ve tesis çalışanlarına koronavirüs testi yapıldığı hatırlatıldı.

Testler neticesinde bir kulüp çalışanı ile bir futbolcuda koronavirüs tespit edildiği belirtilen açıklamada “Testi pozitif sonuçlanan futbolcumuz ile çalışanımızın takip ve tedavi sürecine, ilgili prosedürler doğrultusunda derhal başlanmıştır” denildi.

Açıklamada koronavirüs tespit edilen futbolcunun kim olduğu belirtilmedi.

Ancak kulüpten sızan haberlere göre koronavirüs testi pozitif çıkanlar futbolcu Tyler Boyd ve kaleci antrenörü Hakan Çalışkan.

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig’de kalan son 8 haftanın 12 Haziran’dan itibaren devam etmesine karar vermiş, bazı çevrelerden tepkiler yükselmişti.

14 Şubat Sevgililer Günü Turları

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu