SporFootball LeaksFutbolİş Dünyası

Beklenen oldu Cristiano Ronaldo krizi büyüdü.

Takımdan ayrılmak istediği için antrenmanlara çıkmadığı iddia edilen Cristiano Ronaldo'nun, sezon öncesinde Tayland'da düzenlenecek hazırlık kampında da yer almayacağı belirtildi

Yurt Dışı Konserler

İngiltere Premier Lig’de yeni sezona Erik ten Hag yönetiminde hazırlanan Manchester ekibinde, Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo’nun geleceği belirsizliğini koruyor.

Daha önce ise İngiliz basınında yer alan haberlerde, yıldız oyuncunun antrenmanlarda yer almama sebebinin ailevi sorunlar olduğu ifade edilmişti. Football Republic‘te yapılan bir analizde Cristiano Ronaldo’nun menajeri olan Jorge Mendes’in geçtiğimiz hafta Chelsea ‘nin yeni sahibi Todd Boehly ile görüştüğü iddiası var.

Ada basını, sezon öncesi hazırlıkları kapsamında Tayland’a gidecek Manchester United’ın kamp kadrosunda Cristiano Ronaldo ‘nun yer almayacağı belirtti.

Daha önce ise İngiliz basınında yer alan haberlerde, yıldız oyuncunun antrenmanlarda yer almama sebebinin ailevi sorunlar olduğu ifade edilmişti.

Sun gazetesine göre Ronaldo alacağı olan 1 milyon pound’a yakın primini kulüpten tahsil etmiş durumda.

Yıllar önce NationalTurk Jorge Mendes’i yazmıştı

Yıllar sonra Football Leaks dünyaya duyurdu: İki menajer bir kulüp ve kazanılan milyonlar

NationalTurk 7 yıl önce yazmıştı! Jorge Mendes ve Ahmet Bulut’un Beşiktaş belgeleri Football Leaks’te yayınlandı

Bilindiği gibi Jorge Mendes ve Cristiano Ronaldo ikilisi uzun yıllardır birlikte hareket ediyorlar. NationalTurk tam 11 yıl önce 2011 yılında bu Jorge Mendes’in Avrupa’da yeni bir yapılanmayla kurduğu fon şirketiyle Beşiktaş ile futbol dünyasında çok tartışılan yapılanmaya başladığını yazmıştı.

Beşiktaş’ın ‘Kârlı bir yöntem’ olarak nitelediği fonla kadrosuna kattığı Hugo Almeida transferinde aracı olan fon şirketinin büyük ortağı olan ünlü isim Jorge Mendes o dönem Beşiktaş’a ciddi mali yükümlülükler yaratmıştı.

Beşiktaş’ın Almeida transferindeki fon şifresini NationalTurk çözdü!

 

NationalTurk 7 yıl önce yazmıştı! Jorge Mendes ve Ahmet Bulut’un Beşiktaş belgeleri Football Leaks’te yayınlandı

Jorge Mendes ve Ahmet Bulut’un Beşiktaş belgeleri Football Leaks’te yayınlandı

Yunanistan Golden

NationalTurk - Londra

NationalTurk Haber Merkezi, En Son Haberleri Gündemi, Spor Haberlerini, Ekonomi, Seyahat, Magazin, Politika ve Son Dakika Haberlerini en doğru ve objektif şekilde size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu