EğitimSağlık

40 yaş üstü öğretmenler ve okul çalışanları aşı olacak

Yüz yüze eğitimin başlaması için öğretmenlerin ve okullarda çalışanların aşı olmaları son derece önemli. Konu hakkında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk önemli bir açıklama yaptı.

Sevgililer Günü Turları

Geçtiğimiz hafta Çin’den aşı sevkiyatı gerçekleşti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca gelecek hafta 10 milyon doz aşının daha geleceğini ifade etti. Aşı tedarikiyle birlikte yeni gruplarda aşılama çalışmaları başlıyor.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 40 yaş üzeri öğretmenler ve okul çalışanları için Kovid-19 aşısı randevularının açıldığını bildirdi.

Selçuk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

“Meslektaşlarımız için öncelikli Kovid-19 aşı uygulaması sürüyor. Bugün 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerimiz ve okul çalışanlarımızın aşı randevuları açıldı. Şu ana kadar 752 bin 600 mesai arkadaşımız için aşı olma imkanı sağlandı. Randevularınızı e-Nabız’dan alabilirsiniz.”

Bilim Kurulu toplantısına sürpriz konuk

14 Şubat Sevgililer Günü Turları

Aslı

NationalTurk Haber Merkezi, En Son Haberleri Gündemi, Spor Haberlerini, Ekonomi, Seyahat, Magazin, Politika ve Son Dakika Haberlerini en doğru ve objektif şekilde size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu