Teknoloji

WhatsApp’a yepyeni bir özellik geliyor

Dünya genelinde herkesin kullandığı mesajla uygulaması WhatsApp'ın Telegram'daki bir özelliği eklemek için çalışmalarına devam ettiği bildirildi. Telegram'da bulunan sesli mesaj oynatma hızını ayarlama özelliğinin WhatsApp'a da geleceği öğrenildi.

Yurt Dışı Konserler

Dünya genelinde herkesin kullandığı mesajla uygulaması WhatsApp’ın Telegram’daki bir özelliği eklemek için çalışmalarına devam ettiği bildirildi. Telegram’da bulunan sesli mesaj oynatma hızını ayarlama özelliğinin WhatsApp’a da geleceği öğrenildi.

WhatsApp hakkındaki önemli bilgileri bünyesinde bulundurması ile bilinen WABetaInfo’da yer alan bilgiye göre WhatsApp’ın uzun süreden bu yana Telegram’da olan bir özelliği bünyesinde hayata geçirmek için testlere devam ettiği kaydedildi.

Bu özelliğin hangi güncellemeyle birlikte kullanıcılara sunulacağı ile ilgili henüz bir gelişme yok. Özelliğin kullanıcı ara yüzünde nasıl gözükeceğini gösteren herhangi bir ekran görüntüsü ya da fotoğraf da bulunmuyor.

WhatsApp’ın en büyük rakiplerinden birisi olan Telegram, sesli mesajların oynatılma hızını değiştirebilme özelliğini 2018’de yayınlamıştı.

Yunanistan Golden

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu