Magazin

Madonna 3 yıl sonra tekrar bekar

Popun Kraliçesi Madonna (63) üç yıldır birlikte olduğu, 35 yaş küçük sevgilisi Ahlamalik Williams'la beraberliğini noktaladı

Sevgililer Günü Turları

Madonna üç yıllık beraberliğin ardından Ahlamalik Williams’tan ayrıldı. Ünlü yıldızın arkadaşlarına ilişkiyi artık yürütemediğini ve yeniden bekar olduğunu söylediği öne sürüldü.

63 yaşındaki şarkıcı kendinden 35 yaş küçük olan Williams ile 2019 yılında birlikteliğe başladı. Ancak Ocak ayından beri birlikte görülmeyen ikili hakkında ayrılık söylentileri ortaya çıktı. The Sun’a konuşan bir kaynak Madonna’nın ayrılıktan sonra kendisini yoğun bir sosyal hayatın içine attığını, arkadaşlarına ve ailesine daha çok vakit ayırdığını söyledi.

63 yaşındaki Madonna 28 yaşındaki oyuncak çocuk sevgilisi

Gazete ayrılık haberini “O kadar öfkeli değil! 63 yaşındaki Madonna 28 yaşındaki oyuncak çocuk sevgilisi Ahlamalik Williams’tan üç yıl sonra ayrıldı” başlığıyla duyurdu

Madonna’ya yakın bir kaynak ise “Müziğine ve ailesine yoğunlaştığı oldukça dolu bir programı var. Ahlamalik ile aralarında yoğun bir aşk var ancak ayrılmaya karar verdiler. Birbirlerine karşı kötü hisleri yok ama artık hayatlarının farklı noktalarında yer alıyorlar” dedi.

Ayrıca kaynak Covid-19 karantinası ve tur sırasında ikilinin birlikte yaşadığını ancak sonrasında Ahlamalik’in, Madonna’ın evinden de taşındığını söyledi. Madonna tarafında ise ayrılık haberlerine dair bir açıklama yapılmadı.

Anlaşma yapmasına yardım etti
Madonna birliktelikleri sırasında, 28 yaşındaki dansçı Ahmalik’in ünlü tasarımcı Stella McCartney ile karlı bir anlaşma yapması için yardım etmişti. Ahmalik, Madonna ile ilk olarak 2015 yılındaki Rebel Heart turunda dans ederken tanıştı.

Madonna’nın fırtınalı aşk geçmişi

Madonna, ayrıldığı sevgilisi dışında kariyeri boyunca 12 isimle anıldı. Ünlü yıldızın aşk hayatında Sean Penn, Tupac, Vanilla Ice gibi manşetleri süslediği birçok isim yer aldı.

Madonna’nın bilinen diğer eski sevgilileri arasında; Tony Ward , Dennis Rodman, Carlos Leon, David Blain, Vanilla Ice, Guy Ritchie, Alex Rogriquez, Brahim Zaibat ve Timor Steffens var.

14 Şubat Sevgililer Günü Turları

NationalTurk - Londra

NationalTurk Haber Merkezi, En Son Haberleri Gündemi, Spor Haberlerini, Ekonomi, Seyahat, Magazin, Politika ve Son Dakika Haberlerini en doğru ve objektif şekilde size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu