Futbol

Hürser Tekinoktay: Naklen Yayın ihalesine TV8 veya EXXEN girecek mi ? Çebi niye yok ?

Beşiktaş'ın önceki dönem başkan adayı Tekinoktay, TV 8'in sahibi Acun Ilıcalı'ya ait Exxen adlı dijital platformun ihalede yer alacağını öne sürdü.

Yurt Dışı Konserler

Beşiktaşlı Hürser Tekinoktay’dan naklen yayın ihalesi uyarısı!

Beşiktaş’ın önceki dönem başkan adayı Hürser Tekinoktay, TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı’ya ait Exxen adlı dijital platformun ihalede yer alacağını öne sürdü.

Beşiktaş camiasının önemli ismi Hürser Tekinoktay, yeni sezon öncesi oluşturulan naklen yayın ihale komisyonuna Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin girmemesini eleştirirken, Fenerbahçe’ye yakınlığı ile bilinen TV 8‘in sahibi Acun Ilıcalı’ya ait Exxen adlı dijital platformun ihalede yer alacağını öne sürdü.

Bir dönem Beşiktaş Kulübü Başkan adaylığı ile de gündeme gelen, Tekinoktay. sosyal medyadan yaptığı açıklamada:

” İhale komisyonu, kulüpler birliği ve ilgililere;

1-Kulüpler Birliği Başkanı neden ihale komisyonunda yok ?

2-İhaleye TV8 veya EXXEN girecek mi ?

3-ODTÜ’de ne öğrendiniz ?” mesajlarını verdi.

Anımsanacağı gibi TFF futbol ihale komisyonunu açıklamış ve yönetim kurulu tarafından alınan kararla oluşturulan komisyonda TFF Başkanı Nihat Özdemir, 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, başkan vekilleri Mehmet Baykan ve Erhan Kamışlı, genel sekreter Kadir Kardaş, Kulüpler Birliği Vakfı tarafından Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilen Ali Koç, Fatih Saraç, Göksel Gümüşdağ ve Mehmet Sepil’in yer aldığı belirtilmişti.

 

Yunanistan Golden

NationalTurk - Londra

NationalTurk Haber Merkezi, En Son Haberleri Gündemi, Spor Haberlerini, Ekonomi, Seyahat, Magazin, Politika ve Son Dakika Haberlerini en doğru ve objektif şekilde size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu