Futbol

Messi’den Yeni Rekor: Ronaldo’yu Geçti

Copa America'yı kazanan Arjantin milli takımının yıldızı Lionel Messi, yaptığı paylaşımla tüm zamanların rekorunu kırdı.

Yurt Dışı Konserler

Lionel Messi’nin Instagram’da paylaştığı kupalı fotoğraf, 20 milyonu aşkın beğeni alarak sporcular arasında en çok beğeni toplayan ileti oldu.

Copa America finalinde Brezilya’yı 1-0 yenerek kupayı 28 yıllık arının ardından müzesine götüren Arjantin’de büyük sevinç devam ediyor.

İnanılmaz kariyerine birçok rekor ve şampiyonluk sığdıran Lionel Messi böylece milli takım formasıyla ilk kez bir kupa kazandı.

Bu kupa yıldız futbolcuya yeni bir rekoru daha getirdi. Daily Mail’in haberine göre Instagram’da 20 milyonu aşkın beğeni alan Messi’nin kupalı paylaşımı, sporcular arasında bu alanda rekor kırdı.

Daha önceki rekor, futbol efsanesi Maradona’nın ölümünün ardından onunla çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Cristiano Ronaldo’ya aitti.

Yunanistan Golden

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu