Futbol

Mustafa Cengiz’in Ameliyatı Sona Erdi, Kulüpten Açıklama

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yaşadığı rahatsızlık sebebiyle tekrar hastaneye kaldırıldı ve acil olarak ameliyata alındı.

Galatasaray yetkililerinden edinilen bilgilere göre Mustafa Cengiz, yaşadığı rahatsızlık nedeniyle tekrar hastaneye kaldırıldı. Başkan Cengiz’in ameliyata alındığı öğrenildi.

Kilo kaybı ve yoğun halsizlik yaşadığı öğrenilen Mustafa Cengiz nisan ayı sonunda hastaneye kaldırılmış, 7 Mayıs’ta ise beyin ameliyatı olmuştu.

3 gün önce taburcu edilen Mustafa Cengiz bugün yeniden hastaneye kaldırıldı ve ameliyata alındı.

Mustafa Cengiz Ne Ameliyatı Oldu?

Galatasaray’dan yapılan son dakika açıklamasına göre ise Cengiz’e daha önce planlanan mide ameliyatı yapıldı. Sarı-kırmızılı kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklama şöyle;

“Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz’in, daha önce planlanan ve tedavi sürecinin bir parçası olan mide ameliyatı Prof. Dr. Sayın Dursun Buğra tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Başkanımızın genel sağlık durumu iyi olup, takip ve tedavisi devam etmektedir. Kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.”

Mustafa Cengiz İçin Geçmiş Olsun Mesajları

Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Basketbol Federasyonu, Beşiktaş, Başakşehir, Bursaspor ve Gençlerbirliği’nin de aralarında olduğu kulüp ve federasyonlar Mustafa Cengiz için geçmiş olsun mesajı yayınladı.

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu