Türkiye

Ersan Şen Sedat Peker’in Avukatlığını Yaptı mı?

İYİ Parti'nin kabul etmesi halinde cumhurbaşkanı adayı olabileceğini açıklayan Ersan Şen hakkında tartışmalar devam ediyor. Peki Ersan Şen Sedat Peker'in Avukatlığını Yaptı mı?

Sevgililer Günü Turları

Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın, Prof. Dr. Ersan Şen’in müvekkili Peker’in hiçbir zaman avukatlığını yapmadığını söyledi.

Uzun bir süredir sosyal medya paylaşımlarını yapamayan Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın, İyi Parti’nin cumhurbaşkanı adayı olacağı iddialarıyla gündeme gelen avukat Ersan Şen’in hiçbir zaman Peker’in avukatı olmadığını açıkladı.

Gazeteci Hüsnü Mahalli’ye sosyal medya hesabı üzerinden bilgilendirme yapan Barkın, şu ifadeleri kullandı:

“Sayın @husnumahalli ,dış politikada uzman bir gazetecisiniz. Müvekkilim @sedat_peker in de düzenli olarak takip ettiği gazetecilerden birisiniz. @tele1comtr ‘de Sayın @ceydak ile yaptığınız programda Ersan Şen’in, müvekkilin ve bazı grupların avukatlığını yaptığını söylemişsiniz. Ancak Prof. Dr. Ersan Şen hoca, ne müvekkilimin, ne de birinci ve ikinci derece yakınlarının hiç bir zaman avukatlığını yapmamıştır. Biz programdaki tartışmanın tamamen dışında kalarak şunu söylemek isteriz. Söylemlerinizdeki, belki isim benzerliğinden kaynaklı, bu tip yanlışlıkların haberlerinizin güvenirliğine zarar vereceği kanısındayız. Bu konuyla ilgili bir düzeltme yaparsanız mutlu olacağımızı bilmenizi isteriz.”

Sedat Peker videoları ile bilinen Cenk Çelik’e silahlı saldırı

14 Şubat Sevgililer Günü Turları

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu