Türkiye

Kerem Kınık Aday Olmayacak

Kahramanmaraş merkezli depremlerde Haluk Levent'in AHBAP derneğine çadır satan Kızılay Başkanı Kerem Kınık dolaylı yoldan istifa etti.

Yurt Dışı Konserler

Deprem afetinin ortasında çadır satmasıyla gündeme gelen Kızılay olağanüstü genel kurula gidiyor. Genel Kurulda başkan Kerem Kınık’ın aday olmayacağı öğrenildi.

Kızılay Başkanı Kerem Kınık istifa etti.

Yeni Şafak muhabiri Ersin Çelik, Kızılay’ın olağanüstü genel kurula gittiğini söyleyerek, “Kızılay Başkanı Kerem Kınık aday olmayacak. Bu durumda Kınık, dolaylı yoldan istifa etmiş oluyor” dedi.

6 Şubat Kahramanmaraş ve Hatay merkezli depremlerde çadır satmasıyla gündeme gelen Kızılay’la ilgili dün açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bu konu tabii beni de ciddi manada üzmüştür. Kızılay böyle bir çadır satma fiiline, işine giremez. Süratle de tabii bu yanlışı düzeltmesi gerekir. Çünkü biz Kızılay’ı özellikle çadır üretiminde çok daha aktif hale gelmesi için sürekli teşvik ettik. Kızılay’ın çadır dendiği zaman en ufak bir sıkıntısının, probleminin olmaması gerekir” demişti.

YUNANİSTAN KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ

Yunanistan Kira Garantili Golden Visa Programı Satılık Gayrimenkul

Yunanistan Golden

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu