SporFutbol
Trend

Ali Koç: Birçok isimle görüştük, kimse gelmek istemiyor

Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi teknik direktör arayışları sürüyor. Fenerbahçe Başkan Ali Koç, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Yüksek Divan Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek son durumu anlattı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, teknik direktör arayışlarının sürdüğünü belirterek, “Bu zamana kadar birçok isimle görüştük. Birçok önemli teknik direktör Türkiye’de çalışmak istemediğini iletti. Kimse gelmek istemiyor” dedi.

Fenerbahçe‘de yeni sezon öncesi teknik direktör arayışları sürüyor. Fenerbahçe Başkan Ali Koç, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Yüksek Divan Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek son durumu anlattı. Koç, şimdiye kadar birçok isimle görüştüklerini ancak hiçbirinin Türkiye’ye gelmek istemediğini söyledi.

Ali Koç: Birçok önemli teknik direktör Türkiye’de çalışmak istemediğini iletti. Kimse gelmek istemiyor.

Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Ali Koç’un, “Bu zamana kadar birçok isimle görüştük. Birçok önemli teknik direktör Türkiye’de çalışmak istemediğini iletti. Kimse gelmek istemiyor. Çalışmalarımız devam ediyor. Şu anda 3 tane aday var. Bu 3 aday ile artık son görüşmeleri yapıp karar vereceğiz” dediği bildirildi.

Ali Koç’un 25-26 Haziran’daki seçimden sonra teknik direktör duyurusunu yapacaklarını belirterek, “Etik açıdan da düşündüğümüzde teknik direktör açıklamasını seçimden sonra yapmak istiyoruz. Seçim sonucu resmen açıklandıktan sonra. Kongreden birkaç gün önceye kadar anlaşma olur ama açıklama daha sonra olacak” ifadelerini kullandığı kaydedildi.

Beşiktaş’ta 2019 Mayıs ayında yapılacak olan seçimli genel kurul öncesinde başkan adaylığını açıklayan Hürser Tekinoktay‘da “Rangnick’le görüşme yaptık. Kabul etmedi” diye ünlü alman çalıştırıcının Türkiye’ye gelmek istemediğine dair bir açıklama yapmıştı.

Ralf Rangnick’le görüşme yaptık. Kendisi Türkiye’ye gelmeyi kabul etmedi.

4 Şubat’ta Ralf Rangnick’le görüşme yaptık. Kabul etmedi kendisi. Türkiye’ye herkesi getiremiyorsunuz.

DFB’de görevli arkadaşımız var, altı aydır beraber çalışıyoruz. Ocak ayında Rangnick’le görüştü. Olumlu cevap alamadık. Futbol direktörlüğü için düşünüyorduk. Tribünleri ateşleyecek bir teknik direktör istiyoruz. Rangnick’ten sonra Toshack’la görüştük. 25 Nisan’da burada olacaktı.https://www.nationalturk.com/spor/ali-koc-kan-uyusmasini-yakalayamadik/

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: