Futbol

Aziz Yıldırım’dan Sürpriz Karar: 24 Haziran Perşembe

Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, 24 Haziran Perşembe günü basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı.

Kadınlar Günü Turları

Ali Koç’un başkanlığı döneminde de futbolda başarılı sonuçlara ulaşamayan Fenerbahçe’de yaklaşan seçim öncesi Aziz Yıldırım taraflı sürpriz bir gelişme yaşandı.

Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım, Perşembe günü basın toplantısı düzenleyecek. Fenerbahçe Kulübü eski başkanı, 24 Haziran perşembe günü saat 11.30’da Çırağan Sarayı’nda gazetecilerle bir araya gelecek.

Aziz Yıldırım tarafından yapılan açıklama şöyle;

“24 Haziran Perşembe günü saat 11.30’da Çırağan Sarayı’nda, hepimizin ortak sevdası olan Fenerbahçe’nin dünü, bugünü ve yarını üzerine konuşacağımız bir basın toplantısı yapıyorum.”

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım basın mensuplarının karşısına çıktı.

Aziz Yıldırım: ‘’Cumartesi günü yapılacak seçimde aday olmayacağım’’

“Bizi düşman olarak, rakip olarak görme. Bize rakip olmanın tek şartı var. 20 sene başkanlık yapacaksız, şampiyonluklar kazanacaksın. Stadı yıkıp yeniden yapman, Topuk Yaylası’nı yıkıp yeniden yapman lazım.

Sonra gözümün üzerinde kaşım var demeyeceksin, hapse gideceksin. Bugüne kadar sustuk. Yanındaki arkadaşlar Aziz ’e göstereceğiz diyorlar. Bana kimse bir şey gösteremez.

Her gecenin bir sabahı var. Ayıp denen bir şey var: Sustukça üzerimize geliyorsunuz. Ben Fenerbahçe’nin kendisiyim. 30 yılımı bu kulübe verdim. Beni yeniden soyundurmayın.

Korkuyorsunuz. Korku dağları sardı. Boykot yapacaklar diyorsunuz. Biz Fenerbahçe’yiz, boykot yapmayız. Bizim bir suistimalin varsa bizi mahkemeye verin. ”

24 Haziran Perşembe günü düzenlediği basın toplantısı:

8 Mart Kadınlar Günü Turları

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu