Futbol

Kemal Ademi: ‘Menajerler Türkiye’de Çok Etkili, Kadroya Bile Etki Ediyorlar’

Fenerbahçe'den geçtiğimiz yaz transfer sezonunda Rusya'nın Khimki takımına transfer olan 26 yaşındaki futbolcu Kemal Ademi, yaptığı röportajda Türkiye'deki futbol düzenini değerlendirdi.

Yurt Dışı Konserler

Fenerbahçe’de oynadığı sırada menajerlerin kulüp başkanlarıyla çok yakın olduklarını belirten Kemal Ademi’nin açıklamalarından satır başlarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kemal Ademi: ‘Menajerler Türkiye’de Çok Etkili, Kadroya Bile Etki Ediyorlar’

Kemal Ademi, Ria Novosti Haber Ajansı’na yaptığı röportajda Türkiye günleri hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Basel’den Fenerbahçe’ye gelişi hakkında konuşan Kemal Ademi,

‘Basel’de teknik direktör değişti. Yenisiyle ortak bir dil bulamadık. Ayrılmamız gerekti. Almanya bir seçenekti, ancak Fenerbahçe’nin Türkiye’nin en büyük kulübü olduğunu belirtmekte fayda var. Bunu saklamayacağım: finansal olarak teklif çok iyiydi.’

Kemal Ademi:  Türkiye’de menajerlerle kulüp başkanları çok yakın

Türkiye’de menajerlerle kulüp başkanları çok yakın. ‘Türkiye’de menajerler, maçları çok etkiliyor. Bir çok menajer kulüp başkanıyla yakın iletişim kuruyor, kadroda kimin olması gerektiğine karar veriyor.

Enner Valencia ile güzel bir rekabetim oldu ama ben nadiren sahaya çıkabiliyordum. Dört aylığına kiralanmak zorunda kaldım. (Fatih Karagümrük) O zaman da iyi değildim. Fenerbahçe’ye döndüğümde kendimi daha iyi hissediyordum ama Türkiye’den ayrılmak istediğime karar verdim.’ dedi.

Onana Transferi: “Çok Büyük Menajerlik Oyunu Var”

 

Yunanistan Golden

NationalTurk - Londra

NationalTurk Haber Merkezi, En Son Haberleri Gündemi, Spor Haberlerini, Ekonomi, Seyahat, Magazin, Politika ve Son Dakika Haberlerini en doğru ve objektif şekilde size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu