SporAvrupaFutbol

Tecavüzle suçlanan Manchester United oyuncusu gözaltına alındı.

İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United'ın oyuncusu Mason Greenwood, kız arkadaşı tarafından şiddet ve tecavüzle suçlanmasının ardından gözaltına alındı.

Yurt Dışı Konserler

Manchester polisi Greenwood’un ismini geçirmeden yaptığı açıklamada, sosyal medyada yayımlanan içeriklerden haberdar olduğunu belirtti, 20’li yaşlarında bir kişinin gözaltına alındığını duyurdu.

Polis tarafından açıklamada, “20’li yaşlarında bir erkek, tecavüz ve şiddet şüphesiyle gözaltına alındı” ifadeleri yer aldı.

Pazar sabah saatlerinde kız arkadaşı Greenwood hakkında sosyal medya hesabında paylaşımlarda bulundu, ancak paylaştığı fotoğraf, video ve ses kayıtlarını kısa bir süre sonra sildi.

Manchester United kulübü ise Greenwood’un hakkında çıkan iddialar nedeniyle süresiz kadro dışı bırakıldığını duyurdu.

“Şiddetin hiçbir türünü tasvip etmediklerini” belirten kulüp, sosyal medyadaki iddialardan haberdar olduklarını, ancak “gerçekler ortaya çıkana kadar” başka yorum yapmayacaklarını söyledi.

Mason Greenwood ise hakkındaki iddiaları yanıtsız bıraktı.

20 yaşındaki futbolcu Mart 2019’dan beri Manchester United forması giyiyor. Şubat 2021’de 4 yıllık yeni sözleşme imzalayan İngiliz futbolcu takımın altyapısından yetişti, bir kez de İngiltere milli takım formasını giydi.

Kaynak :BBC

Ömer Karakaş: “İnanmayın, Çebi hangi yönetime başvurduysa kabul görmedi.”

Yunanistan Golden

NationalTurk - Londra

NationalTurk Haber Merkezi, En Son Haberleri Gündemi, Spor Haberlerini, Ekonomi, Seyahat, Magazin, Politika ve Son Dakika Haberlerini en doğru ve objektif şekilde size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu