Magazin

Sosyete Şokta: Cem Büyükhanlı Hayatını Kaybetti!

Sosyetenin tanınmış simalarından, oyuncu Bennu Gerede'nin eski eşi Cem Büyükhanlı evinde ölü olarak bulundu.

Büyükhanlı Holding’in varisi Cem Büyükhanlı Beşiktaş Bebek’teki evinde ölü bulundu. Ölüm sebebi henüz açıklanmadı.

Beşiktaş eski yöneticisi Bahri Büyükhanlı‘nın oğlu Cem Büyükhanlı, İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Bebek semtindeki evinde cansız şekilde bulundu. Büyükhanlı’nın köpeğiyle birlikte yalnız yaşadığı bildirildi. Cem Büyükhanlı, yaklaşık bir hafta önce akciğerlerindeki rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden taburcu edilmişti.

Cem Büyükhanlı, oyuncu Bennu Gerede ile 2010-2011 yılları arasında evli kalmıştı. Banu Gerede, Cem Büyükhanlı’nın ölümünün ardından sosyal medyada şu paylaşımı yaptı:

“Sevgili Cem’im, Gerçekten parlayan bir ışıktın, olağanüstü yetenekli. Ancak ağır bir acı yükü taşıyordun. Çok büyük acı çeken bir ruh, kafese kapatılmış bir hayvan gibiydin, bu dünyanın taşıyamayacağı kadar uçsuz bucaksızdın. Bu gezegende birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarım ve umarım bir sonraki yolculuğunda aradığın sevgiyi ve huzuru bulursun. Kalbimde sonsuza kadar özel bir yerin olacak. Huzur içinde yat.”

Büyükhanlı’nın ölüm nedeni Adli Tıp Kurumu tarafından yapılacak değerlendirme sonrasında açıklanacak.

Nazan Öncel Hastanelik Oldu! “Sigarayla Vedalaştık”

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı
Başa dön tuşu