Dünya

İsrail ordusu: Lübnan’dan 50 roket atıldı

İsrail ordusundan yapılan açıklamada Lübnan'dan yaklaşık 50 roketin atıldığını duyurdu.

Yurt Dışı Konserler

İsrail ordusu, işgal altındaki Golan Tepelerine Lübnan’dan yaklaşık 50 roketin atıldığını duyurdu. Ordudan yapılan açıklamada, konuya ilişkin bilgi verildi.

Açıklamaya göre, Lübnan topraklarından Golan Tepelerine yaklaşık 50 roket atıldı.

İsrail: Can kaybı yaşanmadı

Roketlerden bir kısmının hava savunma sistemiyle etkisiz hale getirildiği, bir kısmının ise açık alanlara düştüğü kaydedildi. Olayda herhangi bir can kaybı ya da yaralanma yaşanmadığı belirtildi.

İsrail Kanal 12 televizyonu ise atılan roketlerden bazılarının Golan’daki Katsirin yerleşimini hedef aldığını ve bölgede yangın çıktığını aktardı.

İtfaiye ekiplerinin olay yerine ulaştığı kaydedilen haberde bölgedeki yollardan birinin kapatıldığı ifade edildi.

İsrail ordusundan yapılan bir diğer açıklamada ise Lübnan’daki Hizbullah Hareketi’nin gönderdiği bir insansız hava aracının (İHA) kuzeydeki Hayfa kentinin açıklarında kıyı kesiminin yakınlarında engellendiği belirtildi.

İsrail‘in Gazze’ye yönelik saldırıları 7 Ekim’den bu yana sürüyor. Yapılan son açıklamada Gazze’de ölenlerin sayısının 37 bin 84’e yükseldiği belirtildi.

Hipokrat öneriyor: 1 haftada göbek yağlarından kurtulmanın formülü

Yunanistan Golden

Aslı

NationalTurk Haber Merkezi, En Son Haberleri Gündemi, Spor Haberlerini, Ekonomi, Seyahat, Magazin, Politika ve Son Dakika Haberlerini en doğru ve objektif şekilde size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu