Voleybol

Ebrar Karakurt: Boş Yapma Abdülhamid

A Milli Kadın Voleybol Takımının yıldızı Ebrar Karakurt, sosyal medyada kendisini eleştiren bir kullanıcıya verdiği yanıtla gündemde: Boş Yapma Abdülhamid!

Yurt Dışı Konserler

Avrupa Şampiyonası’nda Belçika’yı yenerek çeyrek finale yükselen kadın voleybol takımımızın yıldızı Ebrar Karakurt, bir sosyal medya kullanıcısına verdiği yanıtla gündemde.

2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda çeyrek finale yükselen A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın yıldız oyuncularından Ebrar Karakurt, sosyal medyadan bir kullanıcının, “Müslüman Türk Milleti olarak sana tahammül etmeye devam ediyoruz…” yorumuna “Boş yapma Abdülhamid” cevabını verdi.

Karakurt’un yanıtı kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın FIVB Milletler Ligi’nden şampiyonlukla dönmesinin ardından da Ebrar Karakurt’a yönelik eleştiriler yapılmış Karakurt eleştirilere yanıt vermişti.

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Avrupa Şampiyonası’nda da önemli başarılara imza atarken takımın yıldızlarından Ebrar Karakurt sosyal medya hesabından “Savaşa savaşa kazanıyoruz” paylaşımı yaptı. Bir kullanıcının “Müslüman Türk Milleti olarak sana tahammül etmeye devam ediyoruz…” yorumuna ise Ebrar Karakurt’tan “Boş yapma Abdülhamid” yanıtı geldi.

Ebrar Karakurt’un takipçisine verdiği “Boş yapma Abdülhamid” yanıtı kısa sürede binlerce beğeni aldı ve genç voleybolcuya destek mesajları yağdı.

Eşcinsel olduğunu gizlemeyen Ebrar Karakurt, gericiler tarafından sürekli eleştiri ve hakaretlere maruz kalıyor.

Üst Düzey Voleybolcuların Temel Sorunu Okul Mu?

YUNANİSTAN KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ

Yunanistan Kira Garantili Golden Visa Programı Satılık Gayrimenkul

Yunanistan Golden

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu