Dünya

“Koronavirüse Yakalanmasına Kesinlikle Şaşırmadım”

ABD Ulusal Alerji ve Enfeksiyon Hastalıkları Enstitüsü Direktörü Anthony Fauci, ABD Başkanı Trump'ın koronavirüse yakalanmasına kesinlikle şaşırmadığını söyledi.

Yurt Dışı Konserler

Corona virüsü salgınını başladığı günden beri hastalığı önemsemeyen ABD Başkanı Donald Trump’ın Covid-19 olması ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Dr. Anthony Fauci, ilginç açıklamalar yaptı.

CBS’e konuşan Fauci, “Trump’ı tamamen güvencesiz kalabalıklarda gördüğümde hastalanacağından endişelenmiştim. Neredeyse hiç kimse maske takmıyordu. Bunu televizyonda gördüğümde, ‘Aman Tanrım, bir sorun çıkacak’ dedim” ifadesini kullandı.

Corona virüsü ile birlikte Beyaz Saray’da danışmanlık yapan ve aslen ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Başkanı olan Dr. Anthony Fauci, “60 Dakika” isimli TV programında ayrıca Trump’ın “maske takmayı zayıflıkla eşleştirmesinin” ona mantıklı gelmediğini söyledi.

Yunanistan Golden

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu