SporFutbol

Şampiyonlar Ligi Finali Lizbon’da mı?

İstanbul Atatürk Olimiyat Stadında oynanması gereken Şampiyonlar Ligi Finali'nin Lizbon'a alındığı iddia edildi. Şampiyonlar Ligi Finali Lizbon'da mı?

Sevgililer Günü Turları

Alman Bild gazetesi Şampiyonlar Ligi finalinin Lizbon’a alındığını iddia etti. Şampiyonlar Ligi Finali Lizbon’da ibaresini kullanan gazetenin haberi şok etkisi yarattı.

UEFA İcra Kurulu’nun 17 Haziran’da yapacağı önemli toplantı öncesi Şampiyonlar Ligi finaliyle ilgili spekülasyonlar devam ediyor. Cumhuriyet’in Bild’den aktardığı habere göre final büyük ihtimalle 22 Ağustos Cumartesi veya 23 Ağustos Pazar günü Lizbon’daki Benfica’nın stadı Luz’da oynanacak.

Sızan diğer bilgilere göre 16’lı finalin dört maçı 8 ve 9 Ağustos günü oynanacak maçlarla tamamlanacak.

Bildi, UEFA Avrupa Ligi’nin Almanya’da tamamlanacağını da ileri sürdü. Gazeteye göre Avrupa Ligi’nin Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nde bulunan Köln, Düsseldorf, Gelsenkirchen ve Duisburg’da tamamlanması planlanıyor.

Şampiyonlar Ligi Finali Lizbon’da! İstanbul Ne Olacak?

Toplantı sonrası 2020 finalinin ev sahibi Türkiye’nin Şampiyonlar Ligi finali organizasyonunun da durumunun açıklığa kavuşması bekleniyor. İstanbul 2021 ya da 2024 ev sahipliğini alacak.

14 Şubat Sevgililer Günü Turları

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu