AvrupaTürkiye

Tarık Özerbay İfadesi: Beni Küçük Düşürdü

Esenyurt'taki Tekel bayisinde 2 kişiyi öldüren Tarık Özerbay ifadesi ile gündemde. Katil zanlısının ilk ifadesi ortaya çıktı.

Yurt Dışı Konserler

Esenyurt’ta 2 kişiyi katleden Tarık Özerbay ifadesinde “625 bin TL’lik alacağımı alamadığım için avukata başvurdum. Karşı taraf bunu Whatsapp’ta hakaret ederek paylaştı. Whatsapp paylaşımına sinirlendim.” dedi.

Tekel Bayisi baskınında 2 genci öldüren, birini de ağır yaralayan Tarık Özerbay yakalandı. Tarık Özerbay ifadesinde konunun borç meselesi olduğunu iddia etti.

Tekel bayisinde yaşanan saldırının görüntüleri Türkiye’yi derinden sarsarken olayın ayrıntıları da ortaya çıkmaya devam ediyor.

Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunan tekel bayisini basan Murat Özerbay, Tarık Özerbay, Azat Özerbay ve Samet Özerbay dükkanda katliam yaptı.

Yaşananların ardından Yunus Emre Erzen ve Batuhan Bayındır yaşamını yitirirken Yusuf Erzen ise ağır yaralandı.

Olayın ardından kaçan Murat Özerbay ile Samet Özerbay kısa sürede yakalandı. Yoğunlaşan çalışmalar neticesinde 2 kişiyi öldüren Tarık Özerbay ve oğlu Azat Özerbay da yakalandı.

Tarık Özerbay İfadesi: Pişmanım

Emniyet’te tek tek sorgulanan zanlılardan Tarık Özerbay’ın ilk ifadesi ortaya çıktı.

Esenyurt’ta tekel bayide 2 kişiyi katleden Tarık Özerbay özetle şunları söyledi:

“600 bin liradan fazla alacağım vardı. Ancak biz çok varlıklıyız. Bu para çok önemli değildi. Daha önce başım belaya girmesin diye bundan çok daha fazla olan alacaklarımın üzerine çizgi çekmiştim.

Ancak onlar sosyal medya üzerinden beni ve ailemi çevreme karşı küçük düşürücü ve rencide edici paylaşımlarda bulunmaya başladılar.

Oraya konuşmak için gittik. Amacımız işyerine baskın yapmak değildi. İçeri girince babalarını sorduk. Ortam bir anda gerildi. İlk silahı çeken onlardı. Daha önce de kardeşimi vurdukları için biz de kendimizi korumak için silahımızı çektik. Bir anda olay gerçekleşti”

Fatih Altaylı: İstanbul En Güvensiz Şehir

YUNANİSTAN KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ

Yunanistan Kira Garantili Golden Visa Programı Satılık Gayrimenkul

Yunanistan Golden

Fatih Altaylı

Ünlü Türk gazeteci, köşe yazarı, televizyon sunucusu ve medya yöneticisi olan Fatih Altaylı 'nın yazıları ve Fatih Altaylı Yorumlarının sayfalarımızdan takip edebilirisiniz...

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu