EğitimEn Son Haberler

Rektör yine sahnede! “Kahvaltı şahsi ikramımdır”

Geçtiğimiz günlerde konakladığı otelle olan şikayetini üniversitenin sitesinde yayınlayan Rektör Osman Bülent Zülfikar yine ilginç bir vakanın kahramanı.

Sevgililer Günü Turları

Şeb-i Arus törenleri için gittiği Konya’da kaldığı otele olan şikayetini İstanbul Üniversitesi’nin internet sitesinden yayınlatan Osman Bülent Zülfikar yine gündemde.

İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Osman Bülent Zülfikar yine bir skandala imza attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 1 Ağustos tarihinde yayınladığı genelge ile İstanbul Üniversitesi’ne rektör Mahmut Ak yerine atanan Prof. Dr. Osman Bülent Zülfikar, ilk işi olarak kardeşini danışman olarak atamış ve tepkilerin odağı olmuştu.

Geçtiğimiz gün okulun web sitesinde Konya’da ailesi ile gittiği bir otelde, rezervasyon yaptırdığı ve saatlerce odalarına giriş yapabilmek için sıra beklediklerinin duyurusunu yapan Zülfikar, tepkilerin ardından yazıyı kaldırtmıştı.

Osman Bülent Zülfikar yine sahnede

Otel şikayetinin ardından gözlerin çevrildiği İstanbul Üniversitesi’nin internet sitesinde yine garip bir içerik yer aldı.

“Genç akademisyenlerle buluşma” isimli duyuruda “İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Bülent Zülfikar’ın şahsi ikramı olan kahvaltının ardından gerçekleşen…” cümlesinin kullanılması sosyal medyada yine gündem oldu.

Okulun kendi imkanlarıyla verilen kahvaltıda kendi reklamını yapması, birçok kişi tarafından tepkiyle karşılandı.

Açıklama şöyle;

Osman Bülent Zülfikar
Osman Bülent Zülfikar

İstanbul Üniversitesi’nin Sitesini Şikayetvar’a Çevirdi!

14 Şubat Sevgililer Günü Turları

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu