Nenad Bjelica Fenerbahçe İddialarını Doğruladı

Yeni sezonda Fenerbahçe'nin teknik direktör olacağı ileri sürülen Hırvat Nenad Bjelica, sarı-lacivertli takımla görüştüğünü doğruladı.

“Sportske Novosti” gazetesine açıklamalarda bulunan Bjelica Fenerbahçe iddialarına da açıklık getirdi. Bjelica Fenerbahçeli yetkililerle konuştuklarını ve görüşmelerin devam ettiğini belirterek “Henüz anlaşma sağlamadık. Hem Türkiye’de hem Hırvatistan’da çıkan haberlerin tamamına yakını doğru değil. Bu haberlerde futbolcuların isimlerinden sözleşme şartlarına kadar her şey yazıldı. Fenerbahçe büyük bir kulüp. Böyle bir kulüpte çalışmak her teknik direktör için büyük bir meydan okuma. Fenerbahçe’nin teknik direktörü olacak mıyım henüz bilmiyorum. Türkiye’nin en güçlü insanlarından biri olan kulüp başkanı Ali Koç ile 3 kez görüştüm. İlk ikisi daha çok bilgilendirmeye yönelik görüşmelerdi. Üçüncüsünde ise şartlarımızı konuştuk” ifadelerini kullandı.

Bjelica Fenerbahçe ile daha anlaşmadığını tekrar ederek şöyle devam etti:

“Gelen tüm teklif ve seçenekleri bir kenara koydum. Çünkü beni isteyen kulüpler arasında en büyüğü Fenerbahçe. Önce bu konunun nasıl sonuçlandığını görüp daha sonra diğer seçeneklere bakacağım. Kimleri transfer edebileceğim konusu, hangi kulübe gideceğime, o kulübün ihtiyaçlarına ve mali imkanlarına bağlı bir konu. Dinamo’da daha üst seviyelerde oynayabilecek oyuncular var. Ama bu konuda hiç konuşmadık. Tek gerçek olan şey, Fenerbahçe’ye gitmeme dair görüştüğümüz, ancak henüz mali detaylar üzerine anlaşmadığımız.”

Exit mobile version