Yaşam

Caddede Bikiniyle Gezen Mankene Kütüphane Cezası

Kadıköy Bağdat Caddesi’nde ip mayoyla gezen manken gözaltına alınmıştı. Melisa Aydınalp isimli mankene verilen ceza belli oldu.

İstanbul’da ip mayoyla gezen ve gözaltına alınan manken Melisa Aydınalp hakkındaki karar belli oldu.

Manken Melisa Aydınalp’in Kadıköy Bağdat Caddesi’nde ip mayoyla gezdiği görüntüler sosyal medyada yayınlanmış ve yoğun tartışmaları beraberinde getirmişti.

Kadıköy Postası’nın haberine göre Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Melisa Aydınalp’in gözaltına alınarak adliyeye sevk edilmesine karar vermişti.

Aydınalp emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye getirildi ve savcıya ifade verdi.

İfadesinin ardından Anadolu 6. Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edilen manken hakkında yurtdışı çıkış yasağı ve imza atma şeklinde adli kontrol hükmü uygulanmasına karar verdi.

Hakim, Melisa Aydınalp’in Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nün belirleyeceği bir kütüphaneye, haftanın en az iki günü müracaat ederek “ahlak ve toplumsal değerler” ile ilgili kitaplar okumak ve okuduğu kitaplara ilişkin kütüphane tarafından tanzim edilecek takip çizelgesini soruşturma dosyasına sunmak yükümlülüğüne tabi tutulmasına hükmetti.

Kadıköy Belediye Başkanı Meydan Okudu: Kimse Karışamaz

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu