BluTV

BluTV üye ol! BluTV üyelik ücreti

Dijital platformlar son yıllarda fazlasıyla ilgi görmeye başladı. Binlerce dizi, film ve canlı tv yayınını reklamsız, kesintisiz izlemek isteyenlerin ilk tercihleri arasında ise Blu TV yer alıyor. Peki, BluTv aylık üyeliği ne kadar?

Yurt Dışı Konserler

Son yıllarda pek çok kişi dijital platformlardan içerik izlemeyi tercih ediyor. Kaliteli yapımları kesintisiz olarak izlemek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri de BluTv… Peki, BluTv’ye nasıl üye olunur? BluTV üyeliği ne kadar?

BluTV nedir?

BluTV istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi sağlayan, Doğan Holding çatısı altında kurulmuş bir dijital televizyondur.

BluTV üye ol! BluTV üyelik ücreti

BluTV’nin sunduğu onlarca içeriği aylık ücret ödeyerek takip edebilirsiniz. Üye olmak için BluTV web sitesi ya da uygulamasını giriş yapmanız ve ‘üye ol’ kısmını doldurmanız gerekiyor.

Telefon, bilgisayar, tablet ve akıllı televizyonlardan kolaylıkla izleyebileceğiniz onlarca içerik için ayda 9,99 TL ödemeniz yeterli.

BluTv Yeşilcam dizisi fragmanı izle

BluTV üyeliği ödeme seçenekleri nelerdir

BluTV üyeliği ödeme seçenekleri nelerdir?

BluTV haberleri için tıklayınız

EXXEN TV İÇİN TIKLAYINIZ

BluTV üye ol! BluTV üyelik ücreti

BluTV nisan ayı film/dizi takvimi

Yunanistan Golden

Aslı

NationalTurk Haber Merkezi, En Son Haberleri Gündemi, Spor Haberlerini, Ekonomi, Seyahat, Magazin, Politika ve Son Dakika Haberlerini en doğru ve objektif şekilde size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu