Flormar

Flormar sanal makyaj nedir nasıl kullanılır?

Flormar'ın başlattığı sanal makyaj uygulaması milyonlarca kadının ilgisini çekti. Şimdiye kadar sanal makyaj uygulaması 1 milyonu aşkın kullanımını aştı. Peki, sanal makyaj uygulaması nasıl kullanılıyor?

Pandemi yalnızca sağlık ve ekonomiyi olumsuz etkilemedi. Koronavirüs salgınından en çok etkilenene alanların başında kozmetik sektörü de geliyor. Maske kullanımın arttığı hijyenin ön plana çıktığı bu dönemde milyonlarca kişi tester ürün kullanmaktan vazgeçti. Ayrıca pek çok kişi de online alışverişe yöneldi. Flormar’da bu sebeple farklı bir uygulama ile müşterilerinin dikkatini çekti.

Flormar sanal makyaj uygulamasıyla satın almak istediğiniz ürünleri kendi fotoğrafınız üzerinde deneyebiliyorsunuz. Sistemde bulunan 400’ü aşkın ürünü deneyebilmek için web sitesi ya da uygulamaya fotoğrafınızı yüklemeniz gerekiyor.

Flormar’dan yapılan açıklamada, “Flormar Sanal Makyaj uygulamasında, bir kişi en az 2 dakika boyunca uygulamada kalarak, ortalama 26 renk deniyor. Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile Flormar Sanal Makyaj uygulamasında en çok denenen ilk 3 kategori sırasıyla, ruj, oje ve eyeliner olarak öne çıkıyor. Uygulamayı 110 ülkeye daha ulaştırmak için çalışmalarına devam ediyor” denildi.

Kullanıcılar ise bu uygulamadan son derece memnun olduklarını güvenle alışveriş yapabildiklerini ifade ediyor.

Flormar indirim | Flormar online alışveriş yap

Flormar sanal makyaj uygulaması için tıklayınız

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu