MagazinAvrupaNetflix

TikTok yıldızı Addison Rae Easterling, beyaz perdeye girdi

TikTok yıldızı Addison Rae Easterling, yaptığı bu anlaşma ile 90'ların klasiği She's All That'in yeniden çevriminde beyaz perdeye gidiyor .

Yurt Dışı Konserler

TikTok Videolarındaki takipçilerinin aklımızı başından Addison Rae Netflix ile anlaşma yaptı.

Netflix her ne kadar Addison Rae ile bazı çekimler için anlaşmış olsa da Addison Rae’nin yer alacağı ilk proje, 1999 yapımı romantik komedi türündeki lise filmi olan “She’s All That”in (İşte Böyle Bir Kız) yeniden yapımı olan “He’s All That” oldu.

TikTok yıldızı Addison Rae Easterling, yaptığı bu anlaşma ile 90’ların klasiği She’s All That’in yeniden çevriminde beyaz perdeye giriyor .

Addison’ın Freddie Prinze Jr.’ın Zack Siler’inden sonra rol modellendiği orijinal 1999 filminin cinsiyet değiştirilerek yeniden anlatılacağını bildirdi. She’s All That’in yeniden hakkında söylentiler yıllardır ortalıkta dolaşıyordu ama sonunda projeye bir yapım ekibi katıldı. Mark Waters, orijinal senarist R. Lee Fleming’in yeni senaryoyu yazmak için geri dönmesi ve orijinal yapımcılar Jennifer Gibgot ve Andrew Panay’ın yapımcılığıyla yönetecek.

Addison, beyaz perdede ilk kez sahneye çıkacağı için son derece heyecanlı görünüyor. Bir Instagram gönderisinde TikTok yıldızı, karakterinin adıyla ilgili bir ipucu vermeden önce “hayallerinin gerçekleştiğini” yazdı. “Bu harika ekiple ve filmin yapımında emeği geçen herkesle çalışmak için sabırsızlanıyorum ve bana bu inanılmaz fırsatı veren herkese çok müteşekkirim. TEŞEKKÜRLER!! Padget ile tanışacağınız için çok heyecanlıyım!!!”

Birinin yalan söylediğini anlamak mümkün mü?

Yunanistan Golden

NationalTurk - Londra

NationalTurk Haber Merkezi, En Son Haberleri Gündemi, Spor Haberlerini, Ekonomi, Seyahat, Magazin, Politika ve Son Dakika Haberlerini en doğru ve objektif şekilde size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu