Dünya

Çöp Sandılar, 1 Milyon Dolar Buldular

ABD'de koronavirüs karantinasından sonra geçmeye çıkan bir çift çöp olduklarını sandıkları çantaların içinde 1 milyon dolar buldu!

Yurt Dışı Konserler

ABD medyasındaki haberlere göre Virginia eyaletine bağlı Caroline County’deki olayda David ve Emily Schantz çifti çocuklarıyla birlikte gezintiye çıktı. Emily bu sırada başka bir araçtan birinin yola bez çanta fırlattığını gördü. Arabayı durdurduktan sonra bir çanta daha olduğunu gören çift bunları alarak bagaja attı.

Eve döndüklerinde çantaları kontrol eden çift, bir milyon doları görünce şoka girdi.

Emily Schantz o anları “Çantaların içinde plastik poşetler vardı ve üstlerinde ‘kasa mevcudu’ gibi bir şeyler yazıyordu” sözleriyle anlattı.

Çiftin ihbarı üzerine gelen polisler çantada 1 milyon dolar olduğunu tespit etti. Şerif Scott Moser, “Milyon doları geri verecek kadar dürüst birilerinin olması olağanüstü. Onlarla gurur duyuyoruz, onlar gerçekten bu ülkeyi temsil ediyorlar. Umarım paranın sahipleri onlara bir ödül verir” diye konuştu.

Çantaların posta servisinden bankaya transfer edilirken araçtan düştüğünü tahmin ediyor.

Yunanistan Golden

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu