PolitikaTürkiye

CHP Binasına Saldırı: 3 Şüpheli Serbest

CHP İstanbul İl Başkanlığına silahlı saldırı olayında 3 şüpheli serbest bırakılırken bir kişi firari durumda.

Yurt Dışı Konserler

Saldırı kapsamında gözaltına alınan 3 şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Şüphelilere yurt dışına çıkış yasağı ve imza atma şartı getirildi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanlığı binasına silahlı saldırıyla ilgili düzenlenen soruşturmada 3 kişi mahkemeye sevk edilmişti.

3 şüpheli, çıkarıldıkları nöbetçi hakimlikçe adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Şüpheliler F.E.E. , A.P. ile B.Ö., savcılıktaki ifadelerinin ardından adli kontrol talebi ile nöbetçi hakimliğe sevk edildi. Savcılıktaki ifadelerinin ardından 3 şüpheli, çıkarıldıkları nöbetçi hakimlikçe yurt dışına çıkış yasağı ve imza atma şeklindeki adli kontrol tedbirleriyle serbest bırakıldı.

Havaya ateş açtığı belirlenen ve yakalanamayan şüpheli E.D. hakkında ise tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkartıldı.

CHP İstanbul İl Başkanlığı binasının bulunduğu caddeden 6 Nisan tarihinde silah sesleri yükselmiş, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’ndan TEM Otoyolu Edirne istikametine seyreden bir araçtan silahla ateş edildiği ve yol kenarında 9 milimetre çapında 2 adet kovan bulunduğu öğrenilmişti.

YUNANİSTAN KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ

Yunanistan Kira Garantili Golden Visa Programı Satılık Gayrimenkul

Yunanistan Golden

NationalTurk

NationalTurk gazetesi, yazarları ve yorumcuları en doğru ve tarafsız olarak gündeme dair en önemli haberleri size ulaştırır. NationalTurk | Objektif | Bağımsız | Farklı

Bir yanıt yazın

Maldivler Turu
Başa dön tuşu